معلم خصوصی | کلاس های تدریس خصوصی

معلم خصوصی، کلاس های تدریس خصوصی

کلاس های خصوصی آموزشگاه هما

برای شرکت در کلاس های خصوصی و اطلاع از هزینه کلاس ها میتوانید اطلاعات زیر را از طریق شماره  واتس اپ ۰۹۳۵۱۸۵۳۹۱۰ ویا از طریق گفتگوی آنلاین برای ادمین سایت ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند:

  1. نام و نام خانوادگی
  2. مقطع و پایه و رشته
  3. شهر
  4. شماره تماس

شرایط استفاده از کلاس های خصوصی

برای دانش آموزان شهر کرج به انتخاب خود دانش آموز کلاس ها میتواند به صورت حضوری و یا آنلاین برگزار شود

برای دانش آموزان از شهرهایی به جز شهر کرج کلاس ها فقط به صورت آنلاین برگزار میگردد

توجه : کلاس های آنلاین در محیط اسکای روم ب که دارای امکانات زیر میباشد برگزار میگردد:

  1. ارتباط دو طرفه صوتی و تصویری
  2. نمایش فایل های پی دی اف پاور پوینت و عکس به صورت اسلاید
  3. تخته مجازی جهت یادداشت نویسی و رسم اشکال هندسی
  4. به اشتراک گذاشتن فایل در محیط اتاق با امکان دانلود برای کاربران
  5. پخش فایل‌های صوتی و تصویری برای کاربران
  6. به اشتراک گذاشتن محیط دسکتاپ، نرم‌افزار و صفحات وب

معلم خصوصی آنلاین چگونه تدریس می کند؟

معلم خصوصی آنلاین برای چه کسانی مناسب است؟

با ورود بیماری جدید یعنی ویروس کرونا همه ی مدارس و آموزشگاه ها تعطیل شدند و راهی جز تدریس به صورت آنلاین نبود. معلم خصوصی آنلاین از طریق برنامه هایی مانند تلگرام، واتس اپ و … با شاگردان خود ارتباط بر قرار می کنند و تدریس را انجام می دهند. این ارتباط می تواند تماس تصویری یا تماس صوتی باشد.

معلم خصوصی آنلاین با تقسیم بندی مباحث، که از قبل تعیین شده آموزش خود را آغاز می کند و از این طریق کار را پیش می برد.

معلمین زیادی به دلیل شرایط پیش آمده کلاس های خصوصی خود را به شکل آنلاین برگزار می کنند و هر روز که می گذرد مطمئنا آموزش از این طریق پیشرفت می کند و معلم و دانش آموز بیشتر و بیشتر با این روش آشنا می شوند.

معلم ها با توضیحات دقیق خود آموزش را به دانش آموزان انجام می دهند و با تمرین دادن به آن ها یادگیری را در آن ها افزایش می دهند.

هر روز برنامه ها و اپ های جدیدی می سازند که از طریق آن ها آموزش آنلاین راحت تر و با کیفیت تر می شود.

معلم های خصوصی که آنلاین تدریس می کنند سرعت کار خود را افزایش می دهند و شاگردان نیز در این روش باید دقت خود را دو چندان کنند.

با شرایط موجود راهی جز این نیست که دانش آموزان و معلم ها این روش را استفاده کنند و مطمئنا هر چه که بگذرد همه به این شیوه بیشتر عادت می کنند.

دانش آموزانی که در این دوره با وجود  ویروس کرونا نمی توان کلاس ها را حضوری بر پا کرد، نیاز به تدریس به صورت خصوصی دارند، می توانند معلم خصوصی آنلاین داشته باشند. آموزش از این طریق برای هر دو یعنی دانش آموز و معلم مطمئن تر است.

دانش آموزانی که به اینترنت دسترسی دارند و برنامه های ارتباطی لازم را در اختیار دارند می توانند آموزش به صورت آنلاین را داشته باشند و از این امکانات استفاده نمایند.

دانش آموزان حین تدریس به صورت آنلاین باید دقت بالایی داشته باشند و بازیگوشی باعث از دست رفتن تمرکز و کاهش بازده کلاس می شود به همین دلیل باید والدین هم به خصوص برای دانش آموزان پایه های پایین تر مانند ابتدایی نظارت و کنترل بیشتری داشته باشند.

در هر حال برای هر دانش آموزی در این دوران آموزش ضروری است و اگر دانش آموزی امکان استفاده از این روش آموزش را دارد برای پیشرفت در درس ها و عدم عقب افتادگی بسیار موثر می باشد.

دانش آموزانی که در درس ها ضعف دارند ضرورت بیشتری دارد که در این کلاس ها شرکت کنند ولی شاگرد هایی هم که درس شان خوب است هم اگر بتوانند در این کلاس ها حضور داشته باشند مطمعنا پیشرفت سریع تری خواهند داشت.

دانش آموزانی که کنکور دارند و شرایط حضور در کلاس های حضوری را ندارند و راه شان به کلاس ها دور است برای صرفه جویی در زمان بهتر است معلم خصوصی آنلاین داشته باشند.

همچنین دانش آموزانی هستند که دچار بیماری یا مشکلات هستند آن ها هم با کلاس های آنلاین می توانند عقب افتادگی های خود را جبران کنند.

معلم خصوصی آنلاین چه مزایا و معایبی دارد؟

معلم خصوصی آنلاین چه مزایا و معایبی دارد؟

معلم خصوصی آنلاین در این مدت بیش از پیش لازم است و متقاضیان بیشتری پیدا کرده است. معلمان و دانش آموزان با این روش روز به روز بیشتر آشنا می شوند و روش کار را متوجه می شوند.

معلم خصوصی آنلاین مزایا و معایبی دارد که نمی توان از هیچکدام چشم پوشی کرد که در هر حال باید با آن ها کنار آمد.

روش تدریس به روش آنلاین این خوبی را دارد که لازم نیست مسیر های طولانی را طی نمود بویژه با وجود ویروس کرونا، خطر گرفتن بیماری با این روش کاهش می یابد. همچنین در شهر های بزرگ به دلیل وجود ترافیک، کلاس های آنلاین کمک بزرگی می باشد.

کلاس های آنلاین از لحاظ اقتصادی به صرفه تر هم می باشد زیرا هم هزینه ی کلاس مقداری کمتر است و هم هزینه ای برای رفت و آمد نمی شود.

یکی دیگر از مزایای کلاس آنلاین نظارت والدین است و از این طریق به راحتی می توانند کاملا در جریان دروس فرزندان خود باشند.

با پیشرفت بیشتر تکنولوژی هر روز ارتباطات راحت تر می شود و این برای کلاس های خصوصی می تواند کمک ویژه و بزرگی باشد.

نسل جدید ارتباط خوبی با اینترنت و تکنولوژی دارند پس این امکان وجود دارد که با کلاس های آنلاین و معلم خصوصی آنلاین به راحتی ارتباط برقرار کنند.

در کنار همه ی مزایایی که کلاس های خصوصی آنلاین دارد، معایب و نقص هایی هم وجود دارد که باید آن ها را هم در نظر داشت.

یکی از معایب این کلاس ها قیمت بالای اینترنت است همچنین سرعت پایین و قطع و وصل شدن آن می تواند کار را کمی دشوار کند.

بعضی از دانش آموزان به خصوص در پایه های تحصیلی پایین تر کمی بازیگوش هستند که اگر معلم کنار آن ها نباشد ممکن است به اندازه ی کافی درس را گوش ندهند و در این موارد سرعت یادگیری ممکن است کمی پایین بیاید.

با وجود همه ی معایب و مزایایی که معلم خصوصی آنلاین دارد باید با این شیوه بیشتر آشنا شد و از آن بیشتر استفاده کرد.

پیدا کردن و جستجوی معلم خصوصی آنلاین چگونه است؟

معلم خصوصی آنلاین که روش تدریس درست و قابل فهمی داشته باشد را باید به درستی انتخاب کرد. پیدا کردن این معلم ها اینگونه است که می توان با آموزشگاه هایی که کلاس های خصوصی برگزار می کنند تماس گرفت تا آن ها معلم خصوصی را معرفی نمایند.

روش دیگر جستجوی معلم برای دانش آموزان در این دوره پرس و جو و تحقیق است. دانش آموزان اگر معلم خوبی پیدا کرده اند به همکلاسی ها و دوستان خود معرفی می کنند.

دانش آموزان در کرج اگر به دنبال معلم خصوصی آنلاین هستند در هر مقطع تحصیلی از اول دبستان تا دوازدهم، می توانند با شماره ی ۰۲۶۳۲۴۰۲۴۹۹ تماس بگیرند یا از طریق واتس اپ با شماره ی ۰۹۳۰۴۰۸۵۰۵۱ با مشاوران این آموزشگاه در ارتباط باشند تا معلم مورد نظر را به آن ها معرفی کرده و مراحل ثبت نام را برایشان انجام دهند.

مشاوران این آموزشگاه آماده ی هر نوع کمکی برای دانش آموزان هستند و بهترین خدمات را در اختیار آن ها قرار می دهند.


روش کار معلم خصوصی چگونه است؟

تدریس خصوصی پیش نیاز هایی دارد که باید به آن ها توجه ویژه ای شود. یکی از مهمترین این پیش زمینه ها، علاقه مندی به کار تدریس است که از مهمترین شرط های این فعالیت می باشد. معلم خصوصی با توجه به دوره هایی که دیده است روش های کار و تدریس نو و به روزی دارند که شاگردان راحت تر بتوانند از این کلاس های خصوصی بهره ببرند.

معلم خصوصی با توجه به پایه ای که تدریس می کند و سن دانش آموزان، روش های متعددی در پیش می گیرند. به عنوان مثال برای دانش آموزان در پایه های ابتدایی روش های تدریس اصولا همراه با بازی می باشد تا دانش آموز بهتر بتواند درس را درک و یاد بگیرد همچنین اینگونه روش های آموزشی برای آن ها علاقه مندی ایجاد می کند. برای پایه های بالا تر مانند متوسطه و دبیرستان که درس ها پیچیده تر هستند نیز معلمان روش های جدیدی دارند که درک مطالب درسی را برای دانش آموزان راحت تر می کند.

تسلط معلم های خصوصی به درسی که به دانش آموزان تدریس می کنند باید به قدری باشد که شبهه و اشکال برای محصل ایجاد نشود و دانش آموز به خوبی توجیه شود.

هر چه فایده و دستاورد معلم خصوصی بیشتر باشد دانش آموزان بیشتری جذب این معلم می شوند در نتیجه معلم در بالا بردن کیفیت کار خود بیشتر تلاش می کند.

با به وجود آمدن بیماری جدید یعنی ویروس کرونا بسیاری از معلمان که به شکل خصوصی تدریس می کردند تمایلشان برای برگزاری کلاس های آنلاین بیشتر شده و با توافق بین دانش آموز و معلم می توانند حضوری یا آنلاین بودن کلاس را انتخاب نمایند.

آیا معلم خصوصی برای همه ضروری است؟

طی یکسال گذشته شرایط ویژه ای پیش آمده که موقعیت تحصیلی همه ی دانش آموزان دستخوش تغییرات بی سابقه ای شده که باعث استرس و سردرگمی دانش آموزان و خانواده های آن ها شده است. در این اوضاع پیچیده برای بسیاری از محصلین معلم خصوصی انتخاب خوبی است و می توانند بسیاری از عقب افتادگی ها را با این روش جبران کنند.

معلم خصوصی نه تنها برای شاگردان ضعیف بلکه برای پیشرفت بیشتر دانش آموزان ممتاز هم مفید است و باعث پیشرفت هر دانش آموزی می شود.

علاوه بر وجود کرونا یکی دیگر از دلایل استقبال از معلم های خصوصی، شلوغ بودن کلاس ها است که سطح یادگیری و تمرکز دانش آموزان را کاهش می دهد.

شاید معلم هایی که خصوصی تدریس می کنند برای همه ی محصلین ضروری و واجب نباشد ولی در اینکه این معلم ها باعث پیشرفت فوق العاده دانش آموزان به ویژه در این شرایط می شوند شکی نیست.

معلم های خصوصی از همه ی پتانسیل خود برای بهتر یادگیری و تفهیم دروس به دانش آموزان استفاده می کنند و با توجه به زمان بیشتری که در اختیار دارند می توانند تمام نقاط ضعف شاگرد را بررسی کرده و آن ها را رفع کنند.

بسیاری از دانش آموزان والدین شاغل دارند و رسیدگی به امور درسی فرزندانشان به دلیل مشغله ی کاری که دارند مشکل است به همین دلیل ترجیح می دهند از معلم های خصوصی برای یاری رساندن به درس فرزندانشان کمک بگیرند.

به دلیل نو بودن و تغییرات زیاد در دروس، بسیاری از والدین با روش های جدید آشنایی ندارند که داشتن معلم خصوصی برای فرزند خود را بهتر می دانند.

ویژگی های معلم خصوصی خوب چیست؟

ویژگی های معلم خصوصی خوب چیست؟

از مهمترین ویژگی های معلم خصوصی علاقه مندی به تدریس است و این کار را باید با دلسوزی و صبر انجام دهد. میزان سرعت یادگیری در هر دانش آموزی متفاوت است و معلم باید این موضوع را بداند و درک کند تا سخت گیری بیجا انجام ندهد و با حوصله و دقت وظیفه ی خود را انجام دهد.

تسلط و دقت معلم روی دروس باعث توجه متقابل می شود و دانش آموز هم با دقت بیشتری در حین تدریس، درس را فرا می گیرد.

هر چه تعهد و تسلط یک معلم در انجام کارش بیشتر باشد مسلما دانش آموزان بیشتری جذب او می شوند و انگیزه و تلاش در معلم هم بیشتر خواهد شد.

به نتیجه رسیدن و پیشرفت دانش آموز باید الویت معلم خصوصی باشد و در این جهت تلاش بیشتری انجام دهد.

معلم خصوصی خوب و حرفه ای به شاگرد خود انگیزه و اعتماد به نفس می دهد و او را برای موفقیت بیشتر یاری می کند.

معلم های خصوصی با وجدان کلاس ها را طولانی نمی کنند تا برای دانش آموزان هزینه ها افزایش یابد و با روش های درست در مدتی مناسب تدریس را انجام می دهند.

معلم ها باید با جدید ترین روش های آموزشی آشنا باشند و مفید ترین آن ها را در تدریس خود به کار بگیرند.

فن بیان و روان توضیح دادن معلمان یکی از مهمترین ویژگی های آن ها است که کمک زیادی در یادگیری شاگردان خواهد داشت.

یک معلم خصوصی خوب می داند که برای هر دانش آموزی چه روشی انتخاب کند تا بازده بهتری داشته باشد و سرعت یادگیری را بالا ببرد.

پیدا کردن معلم خصوصی چگونه است؟

داشتن یک معلم خصوصی خوب برای هر دانش آموزی در این شرایط بسیار مفید و موثر است ولی اینکه چنین معلمی را پیدا کنند هم کار چندان ساده ای نیست.

دانش آموزان و والدین شان باید جستجو کنند و با پرس و جو و تحقیق معلم مورد نظر را پیدا کنند. داشتن یک معلم که کار آمدی لازم را نداشته باشد فقط تلف کردن وقت است و دانش آموز هم ممکن است از درس زده و خسته شود به همین دلیل دقت در انتخاب بسیار مهم است.

معلم هایی که در مدارس تدریس می کنند اصولا به شکل خصوصی هم کار می کنند و دانش آموزان می توانند اگر در درس یا مبحث خاصی مشکل دارند با معلمان خود صحبت کنند تا خصوصی هم برایشان کلاس برگزار کنند.

یکی دیگر از راه های پیدا کردن معلمان خصوصی  جستجو در آموزشگاه ها است. آموزشگاه هایی هستند که در این شرایط کلاس های خصوصی برگزار می کنند و از طریق آن ها می توان معلم خصوصی را انتخاب کرد.

دانش آموزان در کرج در هر پایه ای از اول دبستان تا دوازدهم اگر به معلم خصوصی احتیاج دارند می توانند با شماره ی ۰۲۶۳۲۴۰۲۴۹۹ تماس بگیرند و یا از طریق واتس اپ ۰۹۳۰۴۰۸۵۰۵۱ اطلاعات لازم را دریافت کنند و با مشاورین آموزشگاه صحبت نمایند.


کلاس خصوصی چگونه است؟

کلاس خصوصی سال ها است که رواج دارد و دلایل مختلفی برای برگزاری چنین کلاس هایی وجود دارد. با مشکلی که اخیرا سراسر دنیا با آن روبرو شده اند یعنی ویروس کرونا، سیستم آموزشی دچار مشکلات و تغییراتی شده و محصلان و دانش آموزان دچار سردرگمی و مشکلات فراوانی شده اند.

به محض ورود ویروس کرونا مدارس تعطیل شدند و تا مدیران تصمیمی بگیرند برای نحوه ی ادامه ی تدریس برای دانش آموزان، زمان تقریبا طولانی از دست رفت، که همین موضوع باعث شد تا دانش آموزان با مشکلات و افت تحصیلی روبرو شوند.

همه ی دانش آموزان با بوجود آمدن این بیماری استرس زیادی را متحمل شدند و تعطیلات طولانی باعث شد تا از فضای درس و تحصیل فاصله بگیرند که مطمئنا به راحتی نمی توان این مشکلات را جبران نمود.

کلاس خصوصی همانطور که می دانید با یک یا تعداد بسیار کمی مثلا در حدود ۳ دانش آموز به طور خصوصی کلاس برگزار می شود که برای شرایط کنونی بسیار مناسب است و هرچه تعداد کمتر باشد مطمئنا بهتر خواهد بود.

کلاس خصوصی برای همه ی مقاطع تحصیلی مناسب است و دانش آموزان در این کلاس ها بهتر می توانند درس ها را یاد بگیرند و برای ارتقاع معدل بسیار مفید هستند.

کلاس های خصوصی به درخواست دانش آموز در هر فضایی می تواند برگزار شود مثلا در آموزشگاه، خانه ی دانش آموز ویا حتی به صورت آنلاین می تواند باشد.

این کلاس ها فرصت بسیار خوبی هستند که دانش آموزان اشکالات خود را سر فرصت و با دقت بالاتر رفع کنند.

با اخبار جدیدی که در مورد ویروس کرونا به گوش می رسد و این که این ویروس ممکن است تا مدت های طولانی وجود داشته باشد کلاس های خصوصی برای دانش آموزانی که بیشتر به درس و تحصیلات خود اهمیت می دهند و یادگیری برایشان اهمیت دارد می تواند راه بسیار خوبی باشد.

کلاس خصوصی برای چه کسانی مناسب است؟

با شرایطی که هم اکنون در آن قرار گرفته ایم کلاس خصوصی برای هر کسی مناسب و مفید است و با این کلاس های می توان عقب افتادگی ها و ایرادات را رفع نمود.

کلاس خصوصی برای هر پایه ای مناسب است از اول دبستان گرفته تا دوازدهم، که در پایه های بالا تر دانش آموزان می توانند فقط درس ها یا حتی مباحثی که در آن مشکل دارند را برای این کلاس ها انتخاب می کنند.

یادگیری درس ها در هر پایه ای اهمیت دارد، بعنوان مثال در پایه های ابتدایی اگر دانش آموزان پایه ی قوی نداشته باشند در سال های بعد با مشکل مواجه می شوند و جبران بسیار سخت است. در پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم نیز به دلیل پیچیده و سخت شدن درس ها و همچنین نزدیک شدن به کنکور یادگیری برای دانش آموزان بسیار مهم است که این کلاس ها می تواند کمک بزرگی برای دانش آموزان باشد.

کلاس های خصوصی برای ارتقاع معدل و پیشرفت دانش آموزان نقش موثری دارد و برخی از دانش آموزان در مدرسه درس را به راحتی یاد نمی گیرند و والدین آن ها هم زمان کافی یا حتی تحصیلات بالایی ندارند تا فرزندان خود را در درس هایشان کمک کنند که مطمئنا این کلاس ها می تواند برای این دسته از محصلین مفید باشد.

آموزشگاه های مختلفی هستند که با برگزاری این کلاس ها، دانش آموزان و والدین آن ها را در این امر یاری می کنند و با مشاوره های تخصصی خود دانش آموزان را کمک می کنند تا بهتر انتخاب کنند.

کلاس خصوصی چه مزایایی دارد؟

کلاس خصوصی چه مزایایی دارد؟

کلاس خصوصی فرصت بسیار خوبی است که دانش آموزان می توانند بیشترین بهره را از آن ببرند و مباحث را با دقت بیشتر یاد بگیرند.

در کلاس هایی که جمعیت زیادی دارند، اگر دانش آموز مطلبی را متوجه نشود، به دلیل کمبود وقت و جمعیت زیاد کلاس فرصت باقی نمی ماند تا دانش آموزان سوالات خود را مطرح کنند و رفع اشکال کنند که کلاس های خصوصی برای رفع ایرادات بسیار گزینه ی مناسبی می باشد.

برخی دانش آموزان چندان قدرت تمرکز بالایی ندارند و در کلاس های با جمعیت بیشتر دچار مشکل می شوند، این دانش آموزان می توانند با گرفتن کلاس های خصوصی این مشکل شان را رفع کنند.

یکی از مزایایی که کلاس خصوصی دارد این است که دانش آموز می تواند تنها مباحث یا درسی که در آن دچار مشکل است را در این کلاس ها تمرین کند.

کلاس های خصوصی این ویژگی را دارد که زمان برگزاری و همچنین مدت این کلاس ها را بر اساس نیاز دانش آموز می توان برگزار کرد و زمان زیادی تلف نمی شود.

در کلاس های خصوصی معلم و والدین کنترل بیشتری روی روند پیشرفت دانش آموز دارند که باعث می شود نقاط ضعف و قوت آن ها مشخص شود و بتوان بیشتر روی نقاط ضعف کار کرد تا پیشرفت سریع تر حاصل شود.

کلاس های خصوصی را بر اساس توافق معلم و دانش آموز می توان در هر مکانی مانند آموزشگاه یا خانه دایر کرد.

برای پیدا کردن کلاس خصوصی خوب و موثر، دانش آموزان و والدین آن ها باید دقت لازم را داشته باشند تا بهترین انتخاب را داشته باشند.

هزینه های کلاس خصوصی چگونه می باشد؟

کلاس خصوصی بر اساس مدت زمان و ساعت، نوع درس، پایه ی تحصیلی و دیگر عوامل قیمت های متفاوتی دارند.

دانش آموزانی که توان مالی ندارند تا همه ی درس های پایه ی تحصیلی خود را خصوصی بردارند می توانند تنها درس های سخت تر و درس هایی که در آن دچار مشکل هستند را کلاس خصوصی بردارند.

برای کلاس های خصوصی هر سال نرخ مصوبی می گذارند تا تخلفی صورت نگیرد.

با وجود ویروس کرونا دانش آموزان می توانند کلاس های خصوصی خود را به صورت آنلاین داشته باشند تا خطری بوجود نیاید.

در کنار این کلاس ها وجود مشاور تحصیلی بخصوص در مقاطع بالا تر بسیار می تواند مفید باشد و همین مشاورین می توانند دانش آموزان را در انتخاب درست برای کلاس های خصوصی یاری کنند.

دانش آموزان در هر پایه ای که هستند در کرج می توانند برای کلاس خصوصی مناسب خود با هزینه های مناسب با شماره ی ۰۲۶۳۲۴۰۲۴۹۹ تماس بگیرند یا با برقراری ارتباط از طریق واتس اپ با شماره ی ۰۹۳۰۴۰۸۵۰۵۱ سوالات خود را با مشاورین این آموزشگاه در میان بگذارند.

آموزشگاه بر اساس بودجه و بر اساس نیاز درسی دانش آموزان برای آن ها کلاس هایی تعیین کرده و برگزار می کنند.

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید