دپارتمان پایه مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما برای افزایش سطح درسی و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان در مقاطع پایه کلاس های تقویتی برگزار می کند.به نظر شما اهمیت برگزاری این کلاس ها در سطوح پایه در چیست؟آیا همه دانش آموزان به کلاس های تقویتی در مقاطع پایه نیاز دارند؟در صورت عدم علاقه به شرکت در کلاس های فوق العاده چه مدارسی توانایی پاسخگویی به سوالات و مشکلات دانش آموزان را در مقاطع پایه خواهند داشت؟

دلایل فعالیت در مقاطع پایه

مقاطع پایه از مهم ترین مقاطع در طول دوران تحصیل به شمار می آیند و به همین یادگیری درست و مفهومی دروس این مقاطع از اهمیت زیادی برخوردار است.ممکن است که در بعضی از مدرسه ها به علت وجود مشکلاتی,روند یادگیری دانش آموزان مورد اهمیت قرار نگرفته و آن ها نتوانند مطالب درسی را به خوبی فرا بگیرند و متاسفانه در امتحانات پایان ترم نتایج خوبی را دریافت نکنند.

دلایل-فعالیت-در-مقاطه-پایه

به همین دلیل آموزشگاه هما تصمیم گرفته است تا با ایجاد دپارتمان مقاطع پایه به دانش آموزان در این سطح تحصیلی کمک کند.علاوه بر برگزاری کلاس های تقویتی در مقاطع پایه برای دانش آموزان هما خود دارای مجموعه ای از مدارس است که از مدرسه ابتدایی دخترانه و پسرانه تا سال آخر متوسطه در خدمت شما عزیزان است.

ویژگی های دپارتمان پایه هما

مجموعه مدارس و آموزشگاه های همیار محصلین ایرانیان هما ویژگی های منحصر به فردی را در ارائه خدمات و امکانات در مقاطع پایه دارا می باشد که در این قسمت به معرفی هرکدام از آن ها خواهیم پرداخت.

کلاس های تقویتی

از ویژگی هایی که این مجموعه در مقاطع پایه دارد برپایی کلاس های تقویتی برای هر مقطع می باشد که در تمامی طول سال تحصیلی در بهترین آمورشگاه تقویتی کرج در حال برگزاری است و زمانی برابر ۲۰۰۰ ساعت به این کلاس ها اختصاص داده شده است.

توالی و تداوم و کیفیت این کلاس ها باعث افزایش میزان یادگیری در دانش آموزان می شود.بدون شک برگزاری این کلاس ها در این حجم زمانی و برنامه ریزی معین می تواند کمک زیادی به یادگیری دانش آموزان کند.

حتی آن دسته از دانش آموزانی که روند یادگیری کند تری دارند با شرکت در کلاس های تقویتی مقاطع پایه مجموعه هما می توانند جزو برترین ها شوند.

کلاس های تقویتی برای مقاطع پای

نمونه سوالات

داشتن مجموعه ای از نمونه سوالات,تجزیه و تحلیل آن ها و حل آن ها همیشه توانسته است کمک های شایانی را به دانش آموزان پیش از امتحانات برساند.

از دیگر ویژگی های این بخش در مقاطع تحصیلی پایه توزیع و تمرین نمونه سوالات امتحانی پیش از برگزاری امتحانات ترم می باشد,که به این وسیله دانش آموزان با سوالات امتحانی آشنا شده و بتوانند موقع امتحان از پس آن ها بر بیایند.

این نمونه سوالات توسط آموزشگاه جمع آوری شده و در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد تا استادان مربوطه با پاسخ به این نمونه سوالات اشکالات درسی دانش آموزان را رفع کرده و آن ها را برای شرکت در امتحانات آماده کنند.

همایش ها

حتما به عنوان یک دانش آموز یا اولیا در جریان اهمیت همایش های درسی و آموزشی هستید و می دانید که شرکت در آن ها تا چه حد می تواند سودمند باشد.

از این جهت که این همایش ها معمولا توسط بهترین و سرشناس ترین اساتید هدایت می شوند و اکثر آن ها به صورت رایگان برای دانش آموزان انجام می شوند به این دلیل که آموزشگاه هزینه آن ها را می پردازد.

به منظور آمادگی دانش آموزان پیش از امتحانات,همایش های گروهی از جانب مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما در محیط آموزشگاه برگزار می شوند که بدون شک تاثیر چشمگیری در بهبود نتایج امتحانات خواهند داشت.از طرفی حضور دانش آموزان در این محیط های گروهی علاوه داشتن بار آموزشی می تواند باعث لذت بردن آن ها از نکات درسی در کنار دوستانشان شود.

همایش-های-بهترین-آموزشگاه-کنکور-کرج

آزمون ها

از دیگر خدمات مجموعه هما در مقاطع پایه برگزاری آزمون برای آماده سازی دانش آموزان در امتحانات پایانی و سنجش میزان یادگیری و بهره مندی آن ها از کلاس ها می باشد.تا به این وسیله  استرس و ترس بچه ها از امتحانات مدرسه کاهش پیدا کرده,با شرایط و نحوه امتحانات آشنا شده و بتوانند پیش از امتحانات ترم مدرسه خود را محک بزنند.

تحلیل کارنامه

اما ارائه خدمات آموزشگاه در مقاطع پایه در اینجا پایان نمی یابد,بلکه پس از برگزاری امتحانات و دریافت کارنامه نیز ادامه دارد.تقریبا تمامی خانواده ها نگران سطح درسی و پیشرفت تحصیلی فرزندانشان هستند و از آموزشگاه و یا مدرسه توقع دارند که آن ها در جریان وضعیت تحصیلی فرزندانشان قرار دهند به همین دلیل پس اتمام امتحانات مجموعه به مشاهده و بررسی کارنامه دانش آموزان پیشرفت و یا افت تحصیلی آن ها می پردازد و همیاران دلسوز هر دانش آموز نتایج بررسی کارنامه را به طور کامل در اختیار خانواده قرار می دهند.

در این شرایط با توجه موقعیت دانش آموز مشاوره تحصیلی انجام می شود,که مشاوره تحصیلی و مشاوره خانواده به طور مفصل در بخش خدمات مشاوره توضیح داده شده است.

تفاوت در مقاطع مختلف

تفاوت-در-مقاطع-مختلف

باید این نکته را خاطر نشان کنم که برنامه ریزی برای هر مقطع تحصیلی با مقاطع دیگر تفاوت می کند.مثلا برای پایه نهم به دلیل اینکه دانش آموزان در شرایط انتخاب رشته قرار می گیرند,برنامه ریزی کاملا متفاوتی با پایه های یازدهم و دوازدهم دارد.در پایه نهم همیاران و مشاوران در انتخاب رشته ای مناسب به دانش آموز کمک می کنند.رشته ای که هم مورد علاقه دانش آموز باشد و هم آینده خوبی داشته باشد.

مشاوران این کار را با معرفی رشته های تحصیلی و آینده آن ها به همراه هدایت تحصیلی انجام می دهند.از طرفی پس از انتخاب رشته,دانش آموزان را برای امتحانات نهایی آماده می کنند.

شما می توانید با کلیک روی صفحه ارتباط با ما به آدرس و شماره تلفن های مجموعه هما دسترسی داشته باشید یا با مراجعه صفحه اصلی از سایر قسمت های سایت دیدن کنید.