طرح معدل ساز کنکوری ها

به طور کلی شرکت در کنکور و بعد از آن انتخاب رشته، برای بیشتر دانش آموزان کاری سخت و پیچیده به نظر می رسد و علت اصلی این پیچیدگی نداشتن آگاهی کافی و عدم بهره مندی از شرایط مطلوب است. به میزانی که اطلاعات هر شرکت کننده افزایش یابد، تجزیه و تحلیل و بررسی نتایج آزمون نیز آسان تر می شود و به راحتی می توان تصمیمات مناسب تری گرفت. قبولی و مجاز شدن در کنکور دانشگاه سراسری تا حد زیادی می تواند تابع معدل هر فرد در سال دوازدهم تحصیلی باشد و به همین دلیل والدین باید نسبت به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند و دانش آموزان را نسبت به روش هایی ترغیب نمایند که موجبات افزایش معدل نهایی آنان در امتحانات هماهنگ کشوری ( خرداد ماه ) را فراهم می آورند. دقت داشته باشید که حمایت والدین و آگاه سازی دانش آموزان نسبت به این مقوله، بسیار ضروری است و موسسه همیار محصلین ایرانیان ( هما ) با ارائه ی طرح معدل ساز کنکوری ها سعی در یاری والدین در این مسیر مهم خواهد داشت. در واقع هدف از این طرح، این است که دانش آموزان بتوانند امتحانات نهایی خود را با بهترین نمره پشت سر بگذارند؛ چرا که در نهایت کنکور را می توان جبران کرد اما این امتحانات مجددا برگزار نمی شوند تا بتوان نمره ی بهتری در آن ها کسب نمود. از آن جایی که معدل خوب می تواند در پذیرش کنکور دانشگاه سراسری موثر واقع شود، پیشنهاد می کنیم که طرح معدل ساز کنکوری ها را جدی بگیرید و برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص از طریق شماره های درج شده در این وب سایت با موسسه هما در کرج تماس حاصل نمایید.

تاثیر معدل در کنکور ۹۹ چگونه است؟

لازم به ذکر است که نحوه ی گزینش داوطلبان در کنکور سراسری به گونه ای است که درصد قابل توجهی از ظرفیت دانشگاه ها  از طریق سوابق تحصیلی تکمیل می گردند. بدین ترتیب معدل و سوابق تحصیلی هر دانش آموز، بسیار اهمیت دارد؛ لذا موسسه هما سعی دارد که از طریق طرح پیشنهادی خود تا حد امکان موجب ارتقا سوابق تحصیلی دانش آموزان شود. بدون شک در کنکور سراسری سال ۹۹ معدل همچنان تاثیر خود را خواهد داشت. دقت داشته باشید که بدون توجه به نتیجه ای که داوطلب در کنکور کسب کرده است، نمره معدل و سوابق تحصیلی در تعیین رتبه اثرگذار است.

بسیاری از دانش آموزان می پرسند که چه عددی برای معدل مناسب تر است وبه قبولی در کنکور ۹۹ کمک خواهد کرد؟

در پاسخ به این سوال لازم است یاد آور شویم که این سوال خیلی منطقی نیست و به صورت مطلق و کاملا مشخص نمی توان به آن پاسخ داد اما بهتر است همیشه در ذهن خود این مسئله را تکرار کنید که طبیعتا معدل بیست، رتبه ی شما را به بالاترین حد می رساند و معدل صفر رتبه را به پایین ترین حد کاهش خواهد داد. هر عددی که برای معدل در امتحانات نهایی خرداد ماه کسب نمایید، سهم و تاثیر به خصوصی در کنکور خواهد داشت؛ پس باید تلاش نمایید که معدل شما به عدد بیست نزدیک تر باشد. موسسه همیار محصلین ایرانیان به عنوان یکی از فعالان با تجربه در حوزه ی آموزش و آمادگی متقاضیان کنکور به شما توصیه می نماید که این موضوع را جدی بگیرید و نسبت به افزایش نمرات خود کوشا باشید. شرکت در طرح معدل ساز کنکوری ها یک روش عالی برای افزایش معدل و افزایش احتمال قبولی در کد رشته های برتر می باشد.

طرح معدل ساز کنکوری ها دارای چه ویژگی هایی است؟

با توجه به اهمیت معدل خرداد ماه در کنکور سراسری و امتحانات نهایی و هماهنگ کشوری، این طرح ویژه ی مخاطبین سال دوازدهم برگزار می گردد. مجری این طرح اختصاصی موسسه همیار محصلین ایرانیان می باشد که با اطلاع از تمامی جزییات، ملزومات و استاندارد های لازم اقدام به ارائه ی این خدمات به متقاضیان نموده است. توجه داشته باشید که یکی از ویژگی های مهم طرح معدل ساز کنکوری ها این است که در طی هشت جلسه ی کاربردی و سودمند، کل کتاب ها جمع بندی و دوره خواهند شد، خلاصه ی دروس و نکات کلیدی و مهم آن ها ارائه شده و سوالات پر تکرار مرور می شوند. اگر دانش آموز اشکالاتی در یک مبحث آموزشی داشته باشد، به طور جدی و دقیق نسبت به رفع آن اقدام می گردد. همچنین در طول این دوره، نمونه سوالات امتحانی نیز ارائه می گردد.

–        شروع ثبت نام کلاس ها برای طرح معدل ساز کنکوری ها از یکم اسفند آغاز شده است.

–        بدیهی است که متقاضیان برای ثبت نام باید از طریق شماره های تماس با کارشناسان واحد ثبت نام صحبت نمایند و پس از کسب آگاهی و توافق های لازم، نسبت به مراجعه ی حضوری به موسسه هما در کرج اقدام کنند.

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید

6 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • If you want to use the photo it would also be good to check with the artist beforehand in case it is subject to copyright. Best wishes. Aaren Reggis Sela

دیدگاهتان را بنویسید