طرح معدل ساز پایه

از دیدگاه موسسه همیار محصلین ایرانیان ( هما ) پروسه ی انتخاب رشته دانشگاه از سال ها قبل آغاز می شود؛ یعنی این موضوع می تواند کاملا تاثیر پذیر از سوابق تحصیلی و عملکردی هر دانش آموز باشد. همچنین نقش والدین در این انتخاب نیز از گذشته شروع می شود و تمامی انتخاب های قبلی می توانند بر این انتخاب تاثیر گذار باشند. وظیفه ی والدین همراهی و ایجاد آگاهی است و این آگاهی با کمک گرفتن از مجموعه های فعال در زمینه ی آموزش تحصیلی و کنکور مقدور خواهد شد. موسسه هما در کرج در سال های متمادی فعالیت خود در این عرصه به خوبی متوجه این موضوع شده است که انتخاب رشته دانشگاه به همان اندازه که برای دانش آموزان مهم است، برای والدین آنها نیز اهمیت دارد ولی متاسفانه بسیاری از پدر و مادرها استرس زیادی نسبت به این موضوع از خود نشان می دهند، در حالی که می توانند خیلی زود و به موقع برای آینده ی تحصیلی فرزندشان برنامه ریزی نمایند تا در نهایت دانش آموز پس از اخذ نمره ای مناسب به عنوان معدل نهایی، بتواند پروسه ی شرکت در کنکور، قبولی و اتخاب رشته را نیز به نحو احسن به انجام برساند. اگر می خواهید به فرزند خود برای انتخاب رشته کنکور آینده کمک نمایید، اکنون اطلاعات خود را در مورد طرح معدل ساز پایه افزایش دهید.

موسسه هما در کرج، مشاور تحصیلی و برنامه ریز کنکور

کاری که همکاران ما در آموزشگاه هما انجام می دهند، این است که از طریق مشاوره و اطلاع رسانی حرفه ای، میزان آگاهی والدین و دانش آموزان را به یک حد مطلوب و یکسان می رسانند. در مورد اهمیت و تاثیر معدل در کنکور ۹۹ توضیحات لازم را ارائه می دهند و به طور کلی با توضیح در مورد طرح معدل ساز پایه، از مزایای استفاده از آن می گویند و والدین به خوبی متوجه خواهند شد که ویژگی های خاص این طرح تا چه حد می تواند در جهت پیشرفت فرزندشان موثر واقع شود. بسیاری از والدین فکر می کنند که به مشورت نیازی ندارند و خودشان می توانند درمورد آینده ی تحصیلی فرزند خود تصمیم بگیرند و برای قبولی وی در کنکور برنامه ریزی کنند اما همانطور که گفتیم موفقیت در کنکور از سال ها قبل آغاز می شود و باید برای آن زحمت کشید و با برنامه پیش رفت. موسسه هما با بیش از ده سال سابقه ی فعالیت حرفه ای در کرج، آماده ی ارائه ی خدمات لازم به متقاضیان ارجمند می باشد.

در مورد طرح معدل ساز پایه چه می دانید؟

پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات دقیق حتما با موسسه همیار محصلین ایرانیان تماس بگیرید اما در این مطلب به صورت مختصر برخی از ویژگی های این دوره ذکر شده است؛

  • فرزند شما در هر یک از پایه های تحصیلی که مشغول به تحصیل باشد، می تواند از این طرح بهره مند شود.
  • با توجه به اهمیت نمرات پایانی در نیم سال دوم هر مقطع، شرکت در این طرح ویژه توصیه می شود. (نمرات اخذ شده در پایه ی دوازدهم به عنوان سوابق تحصیلی در انتخاب رشته کنکور سراسری تاثیر خواهند داشت )
  • کیفیت آموزش، مرور مطالب و رفع اشکال در طرح معدل ساز پایه به گونه ای است که دیگر نیازی به گرفتن معلم خصوصی نخواهید داشت.
  • با یکبار پرداخت هزینه ای منصفانه و معقولانه، از صرف هزینه های زیاد بابت دریافت آموزش از منابع دیگر جلوگیری خواهد شد؛ چرا که طرح پیشنهادی آموزشگاه هما به اندازه ی کافی کامل و جامع می باشد.

آموزش دروس با طرح معدل ساز پایه در موسسه همیار محصلین ایرانیان

در این طرح اختصاصی، یادگیری و مرور دروس از طریق کلاس ها و جلسات در نظر گرفته شده به خوبی پیش خواهد رفت و اگر دانش آموز بتواند به نحو احسن از آموزش ها بهره مند شود و استفاده نماید، قطعا نتیجه ی آن را در معدل نهایی سال تحصیلی جاری خواهد دید. آموزشگاه هما تضمین می کند که با ثبت نام در طرح معدل ساز پایه، خیلی بیشتر از گرفتن یک معلم خصوصی در درس های خود پیشرفت خواهید کرد؛ بنابراین وقت را غنیمت بشمارید و برای یادگیری بهتر و موثر تر در این طرح شرکت نمایید. ثبت نام هم اکنون آغاز شده است و می توانید برای کسب آگاهی بیشتر از طریق شماره های درج شده در این وب سایت با موسسه همیار محصلین ایرانیان در کرج تماس بگیرید.

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید