اجرای طرح مدام در مدرسه متوسطه اول دخترانه پایندگان

طرح “مدام” در مدرسه متوسطه اول دخترانه پایندگان اجرا شد.از آنجایی که قبلا درباره بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج مطالبی را ارائه دادیم می دانید که مدرسه راهنمایی دخترانه پایندگان در مجموعه مدارس و آموزشگاه هما مشغول به فعالیت است و توانسته است خدمات زیادی را ارائه دهد.در این قسمت تصمیم گرفته ایم که یکی از فعالیت های انجام شده در مدرسه پایندگان را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.با ادامه خبر درباره طرح مدام در مدرسه متوسطه اول دخترانه پایندگان با ما همراه باشید.

طرح مدام چیست؟

در ابتدا باید طرح مدام را به شما معرفی کنیم.مدام به معنای مشارکت دانش آموزان در اجرای امور مدرسه است که سال های زیادی است که این طرح در دستور کار آموزش و پرورش قرار گرفته است.بر اساس این طرح دانش آموزان در یک روز از سال تحصیلی در نقش کادر مدرسه وظایف آن ها و امور اجرایی مدرسه را بر عهده می گیرند.

هدف طرح مدام چیست؟

هدف از اجرای طرح مدام در مدرسه متوسطه اول دخترانه پایندگان و دیگر مدارس کشور این است که دانش آموزان از نزدیک مشکلات مدرسه را لمس کنند و با آن ها آشنا شوند.

احساس مسئولیت پذیری در آن ها شکل گرفته و برای حل مشکلات با یکدیگر هم فکری کنند.اجرا طرح مدام باعث می شود که روحیه کار گروهی و همکاری در بچه ها تقویت شود و اعتماد به نفس آن ها بخاطر پذیرفتن نقش های مهم بالا برود.

به طور کلی اجرای طرح مدام در مدرسه متوسطه اول دخترانه پایندگان و تمامی مدارس سر تا سر کشور به دلیل بالا بردن سطح درک دانش آموزان از شرایط کادر مدرسه,تقویت روحیه همکاری,بررسی میزان علاقه مندی به شغل های آموزشی,افزایش مسئولیت پذیری دانش آموزان و … صورت می گیرد.

وظایفی که در طرح مدام بر عهده دانش آموزان قرار می گیرد:

در اجرای طرح مدام در مدرسه متوسطه اول دخترانه پایندگان دانش آموزان نقش تمامی پرسنل مدرسه را عهده دار می شوند که از جمله این وظایف تدریس در کلاس ها به جای معلمان است.

دیگر وظایف دانش آموزان انجام امور مدیریتی و نظارتی مانند مدیر,پرورشی و معاونت در مدرسه است.

اجرای طرح مدام در مدرسه متوسطه اول دخترانه پایندگان

طرح مشارکت دانش آموزان در امور مدرسه در مدرسه راهنمایی دخترانه پایندگان در تاریخ ۷ آذر ماه ۹۷ انجام شد.طی این برنامه دانش آموزان علاوه بر عهده گیری وظایف و امور مدرسه روز خوبی را در کنار هم کلاسی هایشان تجربه کردند.توجه شما را عکس های اجرای طرح مدام در مدرسه متوسطه اول پایندگان جلب می کنم.

مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما به عنوان بهترین مجموعه مدارس در کرج همواره در خدمت شماست.شما می توانید سایر خبر ها و فعالیت های مجموعه را در بخش اخبار سایت مطالعه کنید.در صورت تمایل به ثبت نام در مدارس یا آموزشگاه های دخترانه یا پسرانه نیز می توانید به شماره های موجود تماس بگیرید یا به صورت حضوری به دفتر مرکزی هما مراجعه کنید.

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید