آزمون های آزمایشی از موارد بسیار مهم و تاثیر گذار برای آمادگی در کنکور سراسری هستند.مسلمان دانش آموزان سال آخر دبیرستان و سایر داوطلبان آزمون سراسری به آزمون های آزمایشی نیاز دارند.چرا که با استفاده از این آزمون ها داوطلب می تواند به خوبی برای کنکور آماده شود.

خوشبختانه امروزه در کشور ما نظام آموزشی پیشرفت چشم گیری داشته است و خدمات آموزشی و تحصیلی زیادی از سوی سازمان های مختلف به مردم ارائه می شود.در زمینه کنکور نیز این فعالیت ها دو چندان است.از کلاس های متنوع و آموزشگاه های کنکور گرفته تا لوح های آموزشی فشرده و آزمون های آزمایشی.

آزمون های آزمایشی سنجش در دبیرستان تفضل

در این بخش از مجموعه نوشته های سایت همیار محصلین ایرانیان می خواهیم درباره آزمون های آزمایشی برای آمادگی در کنکور و فواید آن ها صحبت کنیم.همچنین به معرفی آزمونی که در مجموعه مدارس هما برای دانش آموزان برگزار می شود بپردازیم.با ادامه مطلب با ما همراه باشید.

فواید شرکت در آزمون های آزمایشی چیست؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم شرکت در آزمون های آزمایشی تاثیر چشم گیری در موفقیت دانش آموزان با برنامه خواهد داشت.اما این آزمون ها فواید دیگری نیز دارند که در اینجا به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم:

 

برگزاری آزمون های آزمایشی در دبیرستان تفضل

آزمون های آزمایشی،یک برنامه قابل اعتماد

آن دسته از دانش آموزانی که به صورت هدفمند و با برنامه ریزی برای شرکت در کنکور آماده می شوند با شرکت در آزمون های آزمایشی می توانند برنامه های بلند مدت خود را به خوبی تنظیم کنند.معمولا برنامه های یک آزمون یا آموزشگاه کنکور خاص تمامی مباحث کنکور را پوشش می دهند و شما با انتخاب آزمون آزمایشی مناسب می توانید مطالب مورد مطالعه خود را سازمان دهی کنید.برای اینکه در مطالعات خود سردرگم نشوید و همچنین نتایج خوبی را از آزمون های آزمایشی خود بگیرید،سعی کنید طبق برنامه ریزی های درسی آن پیش روید و با آن هماهنگ شوید.

 

برگزاری آزمون های آزمایشی سنجش در دبیرستان تفضل

 

ارزیابی آموخته ها

شرکت در آزمون های آزمایشی باعث ارزیابی و سنجش مستمر آموخته های شما می شود.این موضوع به این معناست که شما متوجه می شوید در چه درس هایی ضعیف هستید،در چه موضوعاتی بی دقتی دارید و در پاسخ به تست های کدام درس ها وقت کم می آورید.این ارزیابی به شما کمک می کند تا با شناخت نقاط ضعف و قوت خود برنامه ریزی کنید و برای آزمون های بعدی آمادگی بیشتر داشته و نتایج بهتری بگیرید.

آزمون های آزمایشی دبیرستان تفضل

آشنایی شرایط جزئی کنکور سراسری

آزمون های آزمایشی که با عنوان کنکور آزمایشی نیز شناخته می شوند،شرایط کامل و جزئی کنکور را برای شما برقرار می کنند.مثلا ۴ساعت نشستن در جلسه،پاسخ به سوالات در بازه زمانی مشخص و…

با شرکت در این آزمون ها می توانید مشکلات خود را برای آزمون سراسری برطرف نمایید.مشکلاتی از قبیل عدم مدیریت در زمانبندی،بی دقتی در مسائل محاسباتی،وجود استرس و نگرانی،خستگی و بی حوصلگی و..

آزمون های آزمایشی دبیرستان تفضل

دیگر فواید آزمون های آزمایشی

نکته مهم و جالب توجه این است که در هنگام دریافت نتایج آزمون شما می توانید پاسخ های تشریحی سوالات غلط یا نزده خود را ببینید و سوالات را بررسی کنید تا به این شکل علاوه بر رفع اشکالات خود نکات جدید را نیز بیاموزید.

آزمون های آزمایشی غیر جامع به دلیل آن که حجم کمتری از مباحث درسی را در بر می گیرند،دارای تست ها و سوالات متنوع تری هستند که در نتیج نکات آموزشی بیشتری را شامل می شوند.

برگزاری آزمون های آزمایشی در دبیرستان تفضل

آزمون های آزمایشی در مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما

آزمون سنجش از جمله آزمون های شناخته شده و جامع برای آمادگی کنکور است.آزمون سنجش به دلیل اینکه به صورت مستقیم زیر نظر سازمان سنجش می باشد و تحت نظر آموزشگاه یا ارگان واسطه ای نیست گزینه ی بهتری برای انتخاب آزمون های آمادگی کنکور می باشد.

مجموعه هما که دارای مجموعه بهترین مدارس کرج است،در حوزه کنکور نیز فعالیت خوبی داشته است.از جمله فعالیت های آن برگزاری آزمون سنجش در دبیرستان دوره دوم پسرانه تفضل است که برای دانش آموزان پایه دوازدهم انجام می شود.آخرین مرحله از این آزمون که تاکنون در دبیرستان تفضل برگزار شده است،مربوط به تاریخ ۳۰ آذر ماه سال جاری می باشد.

برگزاری آزمون های آزمایشی سنجش در دبیرستان تفضل

دلیل استفاده مجموعه هما از آزمون سنجش برای دانش آموزان این است که آزمون سنجش آزمون جامع و کاملی است که به طور مستقیم زیر نظر سازمان سنجش فعالیت می کند و شباهت بیشتری به نسبت سایر آزمون ها به کنکور سراسری دارد در نتیجه می تواند کمک بیشتری به داوطلبان بکند.امید است که تمامی داوطلبان کنکور به موفقیت و نتایج دلخواهشان برسند.

همچنین شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مطلب بهترین آموزشگاه کنکور کرج در همین سایت مراجعه کنید.