دبیرستان دوره دوم تفضل ؛فعالیت های روزانه

همانطور که می دانید مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما دارای بهترین مدارس در پایه های مختلف دخترانه و پسرانه می باشد.قبلا در نوشته هایی راجع به ویژگی ها و مشخصات و نکات قوت تک تک این مدارس با شما صحبت کردیم.امروز و در این نوشته می خواهیم درباره فعالیت های روزانه دبیرستان دوره دوم تفضل مطالبی را ارائه دهیم.در کنار ارائه این مطالب شما می توانید عکس های فعالیت های انجام شده در دبیرستان دوره دوم تفضل را مشاهده کنید و از نزدیک با فعالیت های این مدرسه آشنا شوید.اگر می خواهید درباره ویژگی ها و امکانات کلی دبیرستان دوره دوم تفضل اطلاعاتی بدست آورید،می توانید به صفحه بهترین مدرسه متوسطه دوم پسرانه کرج مراجعه کنید.

فعالیت های دبیرستان دوره دوم تفضل

در دبیرستان دوره دوم تفضل نیز مانند سایر مدارس مجموعه هما فعالیت های زیادی انجام می شود.این فعالیت ها برای دانش آموزان و به همراهی اولیا و خود آن ها انجام می شود و مسئولان مدرسه سعی در ارتقا سطح دانش آموزان دارند.تعدادی از فعالیت های روزانه و درون مدرسه ای دبیرستان دوره دوم تفضل در این قسمت مشاهده می کنید.

جشن ها و مناسبت ها

تازه ترین و آخرین جشنی که در سال ۹۷ برای دانش آموزان در دبیرستان تقضل برگزار شد،جشن نوروز است که این جشن با  همکاری و تلاش بسیار زیاد سر کار خانم حمیدی نایب رئیس انجمن و آرمان محمد تاش پایه یازدهم تجربی برگزار شد.در جشن نوروز دبیرستان تفضل سفره هفت سین پهن شد و دانش آموزان و کادر مدرسه سال نو را پیشاپیش در کنار یکدیگر جشن گرفتند.

از جمله این فعالیت های روزانه و درون مدرسه ای برگزاری جشن های مذهبی و ارزشی به مناسبت های مختلف مذهبی است.در همین راستا به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و  روز مادر جشن کوچکی توسط دانش آموزان برای مادران برگزار شد.

در این مراسم دانش آموزان دبیرستان دوره دوم تفضل به سرودخوانی پرداختند و پس آن برای تقدیر و تشکر از زحمات مادران بر دست ها و صورت آنان بوسه زدند.

در پایان این مراسم نیز  سرکار خانم حمیدی نایب رئیس انجمن و اولیا مدرسه به مادران جوایزی تقدیم کرد.

آزمون ها

از دیگر فعالیت های مستمر دبیرستان دوره دوم تفضل برگزاری آزمون های آزمایشی یا مشابه کنکور برای دانش آموزان سال دوازدهم می باشد.این آزمون ها به منظور آمادگی هرچه بیشتر دانش آموزان برای شرکت در کنکور به صورت مستمر برگزار می شود.در این قسمت عکس هایی از برگزاری آزمون شبیه سازی شده کنکور را در دبیرستان دوره دوم تفضل مشاهده می کنید.

همچنین باید بدانید تمامی اطلاعات راجع به ثبت نام در کنکور،تاثیر سوابق تحصیلی و امتحانات نهایی از طریق کانال تلگرامی دبیرستان دوره دوم تفضل به اولیا و دانش آموزان اطلاع داده می شود.تا در موعد های مقرر بتوانند به شرکت و آمادگی در کنکور اقدام کنند.

سایر فعالیت های دبیرستان دوره دوم تفضل

فعالیت های دیگری نیز در دبیرستان دوره دوم تفضل صورت می گیرد که از جمله این فعالیت ها برگزاری صبحانه کاری به همراه جلسه مشاوره برای پایه دانش آموزان پایه دوازدهم می باشد که در هفته پیش در مدرسه با حضور دانش آموزان و کادر مدرسه انجام گرفت.در این قسمت عکس هایی از این نشست را مشاهده می کنید.

مجموعه مدارس هما در همه مقاطع تحصیلی سعی در پیشرفت هرچه بیشتر دانش آموزان و ارائه بهترین خدمات آموزشی و فرهنگی به آن ها و خانواده های آن ها دارد.

 

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید