ثبت نام سال ۹۹

مخاطب اصلی ما در این مقاله والدین دانش آموزانی هستند که قرار است به زودی در کنکور ۱۴۰۰ شرکت نمایند و انتخاب رشته ی دانشگاهی انجام دهند. قطعا شرایط تحصیلی فرزندان یکی از دغدغه های شماست و در زمانی که آنها می خواهند تصمیم مهمی بگیرند، شما نیز به عنوان مادر و پدر در تصمیمات آن ها صاحب نظر خواهید بود. توجه داشته باشید که میزان و نحوه ابراز این اهمیت دادن، بسیار مهم است و می تواند بر روی روحیات فرزند شما اثر بگذارد. قطعا هیچ پدر و مادری نمی خواهد با کلام یا رفتار خود فرزند خود را بیازارد و باعث مردد شدن او شود. در زمان کنکور و انتخاب رشته دانشگاه فرزند شما به اندازه کافی دچار استرس می باشد و رفتارتان باید به گونه ای باشد تا علاوه بر انتقال احساس دلگرمی و حمایت کنندگی بتوانید بر روی باورها و احساسات وی تاثیر مثبت بگذارید. بسیاری از والدین با تجربه و یا تحصیلکرده با خوبی می دانند که در چنین شرایطی چگونه باید رفتار کنند و حتی چگونه باید مشورت بدهند اما کسانی هم هستند که از چنین مهارتی برخوردار نیستند و موسسه همیار محصلین ایرانیان به عنوان مشاور تحصیلی و آموزشگاه کنکور در کرج آماده ی ارائه ی خدمات مرتبط با آموزش و مشاوره تحصیلی خواهد بود.

زمان نام نویسی برای کلاس های آموزشگاه هما و ثبت نام سال ۹۹

همین حالا، بهترین و مناسب ترین زمان ممکن برای ثبت نام فرزند شماست؛ چرا که  از تاریخ یکم اسفند ماه سال جاری پروسه ی ثبت نام برای سال تحصیلی نود و نه آغاز شده است و فرزند شما در هر پایه و مقطعی که باشد، می تواند در طرح های اختصاصی افزایش معدل یا کلاس های آمادگی برای کنکور ۱۴۰۰ شرکت نماید. لازم به ذکر است تمامی اساتیدی که با موسسه همیار محصلین ایرانیان همکاری می نمایند، از مدرسان مجرب و حرفه ای و دارای سابقه ی مفید در زمینه ی آموزش می باشند و ما با افتخار از بابت کیفیت کلاس ها به والدین ارجمند تضمین می دهیم؛ چرا که نسبت به آن چه برای ارائه فراهم کرده ایم آگاه هستیم و سعی داشته ایم بهترین ها را برای متقاضیان در نظر بگیریم.

تخفیف ثبت نام در موسسه هما در کرج

دقت داشته باشید که اگر تا پایان تاریخ ۲۸ اسفند ماه سال جاری ثبت نام نمایید، شهریه با قیمت قبلی و بدون افزایش قیمت سال ۹۹ برای شما محاسبه خواهد شد و از این بابت بسیار به نفع متقاضیانی است که هر چه زودتر تصمیم می گیرند و برای آینده ی پیش روی خود برنامه ریزی می کنند.

 • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام سال ۹۹ با ما تماس بگیرید
 • کارشناسان واحد ثبت نام به طور کامل و جامع پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود.

چه کسانی می تواند در کلاس های موسسه همیار محصلین ایرانیان ثبت نام نمایند؟

 • تمامی پسر ها و دختر های گلی که هم اکنون دانش آموز هستند.
 • کسانی که در پایه ی دوازدهم تحصیل می کنند و نگران امتحانات هماهنگ کشوری می باشند.
 • آن دسته از دانش آموزانی که دوست دارند معدل خود را افزایش دهند؛ چرا که می دانند تاثیر معدل در کنکور ۱۴۰۰ بسیار زیاد است.
 • عزیزانی که به دلایل شخصی یا تجربیات قبلی، به این نتیجه رسیده اند که اگر با برنامه ریزی های یک آموزشگاه کنکور همگام شوند و پیش بروند خیلی بیشتر از کلاس های تدریس خصوصی نتیجه خواهند گرفت؛ چرا که برنامه ریزی های بلند مدت آموزشگاه هما حاصل همفکری و تلاش یک تیم حرفه ای است.

مزایای ثبت نام در کلاس های آموزشگاه هما در کرج

 • امکان ارائه ی خدمات آموزشی به تمام پایه ها و مقاطع تحصیلی
 • امکان انتخاب استاد توسط فرد شرکت کننده
 • پرداخت شهریه از طریق اقساط بلند مدت
 • امکان برگزاری کلاس ها در زمان و ساعت دلخواه شما
 • شروع همیاری زود هنگام
 • عدم تداخل لب برنامه های تابستانه
 • امکان برنامه ریزی بلند مدت
داشتن همیار بعد از ثبت نام سال ۹۹

بلافاصله پس از ثبت نام شما در آموزشگاه هما، یک فرد مشاور به عنوان همیار تحصیلی به شرکت کننده معرفی می گردد تا پیگیر کلیه ی نیاز ها و عملکرد ها ی دانش آموز در خصوص یادگیری و آموزش دروس باشد. این کارباعث می شود که دانش آموز احساس راحتی و نزدیکی بیشتری با وی داشته باشد و بتواند به بهترین شکل با برنامه هایی که موسسه همیار محصلین ایرانیان برای وی در نظر گرفته، منطبق و هماهنگ شود.

اگر می خواهید در تحصیل و در کنکور ۱۴۰۰ موفق شوید، ثبت نام سال ۹۹ را از دست ندهید.

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید