اگر به دنبال بهترین مدرسه متوسطه اول پسرانه در کرج می گردید ما به شما مجموعه مدارس هما را معرفی می کنیم.مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما با داشتن ۶ مدرسه و آموزشگاه های کنکور و تقویتی دخترانه و پسرانه توانسته است به عنوان بهترین مجموعه مدارس کرج در حوزه آموزش فعالیت کند و باعث رضایتمندی هرچه بیشتر دانش آموزان و خانواده هایشان بشود.هما دارای مدارس در پایه های مختلف است که تا دوره دوم متوسطه پسرانه فرا می گیرد.

بهترین مدرسه متوسطه اول پسرانه-غیاثیه

اگر تمایل به ثبت نام در بهترین مدرسه متوسطه اول پسرانه کرج هستید با ادامه مطلب با ما همراه باشید.

همچنین باید به این نکته اشاره شود که اگر شما به دنبال بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج نیز می گردید دبیرستان دخترانه پایندگان می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

دبیرستان دوره اول غیاثیه,بهترین مدرسه متوسطه اول پسرانه کرج

به عنوان بهترین مدرسه متوسطه اول پسرانه کرج می توان دبیرستان پسرانه غیاثیه را معرفی کرد.این مدرسه که در حال حاضر در کرج در حال فعالیت است،زیر مجموعه مدارس هماست که ویژگی های قابل توجهی به نسبت سایر مدارس غیر دولتی پسرانه استان دارا می باشد.دبیرستان غیاثیه توانسته است در طول مدت فعالیت خوب سبب جلب رضایت دانش آموزان و خانواده هایشان شود و وضعیت تحصیلی آن ها را تا حد زیادی بهبود بخشد.

بهترین-دبیرستان-دوره-اول-پسرانه-کرج

ویژگی های بهترین مدرسه متوسطه اول کرج “غیاثیه”

همانطور که قبلا ذکر شد مدرسه متوسطه اول پسرانه غیاثیه دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را از سایر مدارس استان متمایز می کند.در این بخش می خواهیم به معرفی و بررسی برخی از ویژگی های بارز بهترین مدرسه متوسطه اول پسرانه کرج,مدرسه غیاثیه بپردازیم.

کلاس های هوشمند

بهترین مدرسه متوسطه اول پسرانه-غیاثیه

اگرچه طرح هوشمند سازی مدارس مدتی است که در دستور کار آموزش و پرورش قرار گرفته است اما هنوز بسیاری از مدارس حتی مدارس غیر دولتی نتوانسته اند این طرح را اعمال کنند.از جمله نکات مثبت دبیرستان غیاثیه این است که تمامی مدرسه و کلاس ها هوشمند سازی شده اند.

هوشمند بودن کلاس ها مزایای فراوانی دارد که از جمله آن ها آشنایی دانش آموزان با تکنولوژی و آموزش کار با نرم افزار ها و سیستم های رایانه ای است.از سوی دیگر هوشمند سازی کلاس ها سبب می شود دانش آموزان مباحث درسی را بهتر فرا بگیرند چرا که می توانند تصاویر و فیلم های آموزشی مرتبط با دروس را در هنگام تدریس مشاهده کنند.

سالن ورزشی

سالن-ورزشی-بهترین-دبیرستان-دوره-اول-پسرانه-کرج

وجود سالن ورزشی از دیگر ویژگی های بهترین مدرسه متوسطه اول پسرانه کرج “دبیرستان پسرانه غیاثیه “است.اهمیت وجود سالن ورزشی در مدارس بسیار بالاست.تمامی مدارس برای ساعات ورزش از حیاط مدرسه استفاده می کنند و به همین دلیل در فصل سرما و بارندگی ساعات ورزش به کلی تعطیل شده و زمان آن را به دروس دیگر اختصاص می دهند.

اما مدرسه غیاثیه با دارا بودن سالن ورزشی امکان برگزاری ساعات ورزش را در تمامی طول سال تحصیلی فراهم کرده است تا دانش آموزان بتوانند در شرایطی مناسب و مساعد به فعالیت جسمانی بپردازند و لذت بیشتری در زنگ ورزش ببرند.

دفتر برنامه ریزی

بهترین مدرسه متوسطه اول پسرانه-غیاثیه

داشتن دفتر برنامه ریزی یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین مدرسه متوسطه اول پسرانه کرج می باشد.دفتر برنامه ریزی دفتری است که هر دانش آموز به صورت روزانه بر اساس فعالیت ها و برنامه ریزی های درسی روزانه خود آن را تکمیل می کند تا به این طریق برنامه ای منظم و اصولی داشته باشد و بتوانند برای فعالیت های درسی خود زمان مشخصی تعیین کند و در نهایت بتواند نتیجه مطلوبی از مطالعه و فعالیت خود دریافت نماید.باید خاطر نشان کرد که دفاتر برنامه ریزی دانش آموزان توسط همیاران آن ها مورد بررسی قرار گرفته و نکات مهم و اصلاحات برنامه ریزی به آن ها گوشزد می شود.

مدیریت قوی

مدیریت-قوی-بهترین-مدرسه-متوسطه-اول-پسرانه-کرج-غیاثیه

وجود مدیریت قوی و منظم به خصوص در دوره اول پسرانه از اهمیت زیادی برخوردار است.چرا که دانش آموزان پسر در این سن دارای شرایط خاص روحی و رفتاری هستند.بسیار آسیب پذیر بوده و به زبان عامیانه از کسی حرف شنوی ندارند.مدیریت تعداد زیادی از آن ها در کنار هم و کمک به پیشرفت تحصیلی شان کار بسیار دشواری است که به مدیریتی قوی,منسجم و منظم نیاز دارد تا بتواند در کنار همیاری با دانش آموزان مدرسه را به اهداف خود برساند.

اردوی های آموزشی

از دیگر نکات بهترین مدرسه متوسطه اول پسرانه کرج می توان به اردو های آموزشی اشاره کرد.وجود اینگونه اردو ها علاوه بر گذاشتن تاثیر مثبت بر روحیه دانش آموزان روحیه فعالیت گروهی آن ها را تقویت کرده و باعث علاقه مندی آن ها به مدرسه و تحصیل و آموزش می شود.

اردو-های-آموزشی-دبیرستان-غیاثیه

آموزشگاه تقویتی

اگر دانش آموزی در کلاس های درس قادر به یادگیری مباحث درسی نباشد و یا دچار مشکل در فهمیدن نکات آموزشی شود می تواند در کلاس های تقویتی آموزشگاه شرکت کند و مشکلات درسی خود را در این کلاس ها رفع نماید.آموزشگاه پسرانه همای علم در کنار مدرسه غیاثیه برای کمک بیشتر به شما دانش آموزان عزیز مشغول به فعالیت است.

سایر ویژگی های بهترین مدرسه متوسطه اول پسرانه کرج

  • بهترین اساتید
  • همیار تحصیلی
  • مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان و اولیا
  • فضای آموزشی بزرگ و مناسب
  • اطلاع رسانی به اولیا از طریق شبکه های مجازی
  • ارائه گزارش کار روزانه دبیرستان در کانال مدرسه
  • تبریک تولد دانش آموزان در کانال مدرسه
  • و…

مدرسه-دوره-اول-پسرانه-غیاثیه

امید است که با ارائه این اطلاعات درباره بهترین مدرسه متوسطه اول پسرانه کرج”دبیرستان غیاثیه“بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.همچنین بتوانیم با ارائه این خدمات رضایت شما را جلب کنیم.