بدون شک می توان آموزشگاه همیار محصلین ایرانیان هما را به عنوان بهترین آموزشگاه کنکور کرج معرفی کرد.این آموزشگاه علاوه بر فعالیت در بخش ها و مقاطع مختلف تحصیلی و آموزشی,دارای دپارتمان کنکور نیز می باشد.در این قسمت با معرفی دپارتمان کنکور این آموزشگاه در خدمت شما هستیم.

معرفی بهترین آموزشگاه کنکور کرج,آموزشگاه هما

در معرفی بهترین آموزشگاه کنکور کرج و یا همان آموزشگاه هما باید اشاره شود که دپارتمان پایه در این آموزشگاه شامل بخش های مختلف:واحد مشاوره,اساتید برتر,کلاس های تقویتی برای آمادگی در کنکور,اردوی نوروزی,مشاوره دوران طلایی و برگزاری دوره های مشاوره برای خانواده ها می باشد,که در ادامه به توضیح هریک از این موارد خواهیم پرداخت.

اساتید برتر در بهترین آموزشگاه کنکور کرج

اساتید-برتر-کنکور-هما

استفاده از معلومات و تجربیات بهترین استادان یکی از راه های رسیدن به موفقیت در آزمون ها به ویژه کنکور می باشد.حال یافتن و استفاده از دانش آن ها کار راحتی نیست,چرا که دسترسی به آن ها سخت و در گاهی مواقع پر هزینه هست.حالا اگر بتوان مجموعه ای را یافت که دربرگیرنده این اساتید بوده و کلاس هایش را به وسیله آن ها برگزار کند,بسیار عالی می شود.خوشبختانه باید اعلام کنیم که مجموعه آموزشگاه های هما توانسته است با استفاده از اعتبار خود مجموعه ای از این اساتید را گرد هم آورده و کلاس های درس کنکور را به دست آن ها بسپارد.

در دپارتمان کنکور این آموزشگاه باید به وجود بهترین اساتید کنکور ایران اشاره کرد.اساتیدی که از نخبگان و برترین های کنکور به شمار می آیند.بدون شک حضور بهترین و با تجربه ترین اساتید سبب افزایش میزان یادگیری دانش آموزان و تشویق آن ها می شود.که این مسئله موفقیت دانش آموزان را در کنکور به همراه خواهد داشت.

اساتید آموزشگاه هما خودشان از مولفان کتاب و طراحان سوال هستند که این مسئله موجب می شود عملکرد و شیوه تدریس بهتر و کاراتری به نسبت سایر استادان داشته باشند.با ثبت نام در کلاس های کنکور در بهترین آموزشگاه کنکور کرج “هما” می توانید از این اساتید بهره مند شده و راه رسیدن به موفقیت خود را تضمین نمایید.

کلاس های تقویتی کنکور

کلاس-های-تقویتی-کنکور

از مهم ترین ویژگی هایی که تمامی آموزشگاه ها دارا می باشند,برگذاری کلاس های درسی برای تقویت دانش آموزان در کنکور است.این کلاس ها علاوه بر آموزش کامل و مفهومی دروس,شامل آموزش نکات تستی و راه حل های نکته ای نیز می باشد و همانطور که گفته شود تدریس در این کلاس ها توسط بهترین اساتید انجام میشود.

زمان بندی این کلاس ها برای دروس عمومی و تخصصی متفاوت است و معمولا برای هر درس بین ۶۰ تا ۸۰ جلسه می باشد.که بین ۳۰ تا ۴۰ هفته برگذاری کلاس هر درس زمان میبرد.باید بدانید که زمان برگزاری کلاس های تخصصی  سه ساعت و کلاس های عمومی یک ساعت و نیم است.

از دیگر نکاتی که در نحوه برگذاری کلاس ها باید به آن اشاره شود برگذاری کوییز ها و آزمون های مداوم است که مطابق با مطالب آموزش داده شده انجام می شود.این مسئله روند بازدهی دانش آموزان را به میزان زیادی افزایش می دهد و آن را تشویق به مطالعه و تلاش می کند.و از دیگر ویژگی های بهترین آموزشگاه کنکور در کرج می باشد.

مشاوره دوران طلایی

دوران طلایی یقینا مهم ترین دوره در آمادگی برای کنکور است.این دوره مدتی کوتاه پیش از برگذاری آزمون کنکور است که در آن بهترین روش های جمع بندی به دانش آموزان آموزش داده می شود.تا بتوانند مطالب مطالعه شده در کل مدت سال تحصیلی را جمع بندی و سازمان دهی کنند.مشاوران بهترین آموزشگاه کنکور کرج “هما”با استفاده از تجربیات خود و با ایجاد انگیزه و اشتیاق دانش آموزان را در این دوره راهنمایی می کنند و سعی دارند که آن ها را به نتیجه مطلوب برسانند.

مشاوره-دوران-طلایی-کنکور

اردوی نوروزی در بهترین آموزشگاه کنکور کرج

اردوی نوروزی از جمله خدماتی است که فقط برای دپارتمان کنکور ارائه شده است و در این دوران که زمان زیادی نیز تا کنکور سراسری نمانده است,دانش آموزان با شرایط ویژه ای برای این آزمون آماده می شوند.در اردوی نوروزی کلاس ها,آزمون ها روش های تست زنی به شیوه درستی انجام می شود که برای دانش آموزان بازخورد خوبی را به ارمغان بیاورد.

واحد مشاوره

واحد مشاوره از نکاتی که همه آموزشگاه ها آن را شامل می شوند اما وجود مشاوران کارکشته و با تجربه و از سوی دیگر دلسوز و مهربان اهمیت ویژه ای دارد.آموزشگاه هما شامل واحد مشاوره فوق العاده ای است که هرکدام از آن ها کارنامه درخشانی در این زمینه دارند و توانسته اند بهترین های کنکور را راهنمایی کند و آن ها را به بهترین ها تبدیل کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر از واحد و خدمات مشاوره می توانید به صفحه خدمات مشاوره مراجعه کنید.

دیگر ویژگی های بهترین آموزشگاه کنکور کرج

بهترین آموزشگاه کنکور کرج

به طور کلی باید اشاره کرد که آموزشگاه هما برنامه محور است,یعنی فعالیت های آن به صورت برنامه ریزی شده انجام می گیرد این برنامه ریزی هم در استراتژی خود مجموعه و هم فعالیت های دانش آموزان به وضوح دیده می شود.

در این میان برگذاری کلاس های آموزشی مشاوره ای برای یادگیری برنامه ریزی صحیح,جلسات آموزش خانواده,آموزش مهارت های زندگی نیز برگذار می شود که هم برای خانواده ها و هم دانش آموزان می باشد.

هوشمند بودن تمامی کلاس ها و تدرسی هوشمند نیز یکی دیگر از ویژگی های بهترین آموزشگاه کنکور کرج “هما” است که قدمی در جهت رشد سطح تکنولوژی کشور به حساب می آید.

امیدوارم که با ارائه این مطالب توانسته باشیم بهترین آموزشگاه کنکور کرج را به شما معرفی کنیم و شما را در تصمیم گیری برای انتخاب بهترین آموزشگاه کنکور در کرج یاری کرده باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید یا به صورت حضوری به شعب این آموزشگاه مراجعه کنید.