در معرفی بهترین آموزشگاه کنکور پسرانه کرج می توان آموزشگاه کنکور پسرانه مجموعه هما را به شما داوطلبین عزیز معرفی کرد.مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما نامی آشنا در زمینه آموزش است و توانسته است در طول مدت فعالیت خود در شهر کرج نتایج مطلوبی را ارائه داده و بازدهی فوق العاده ای داشته باشد.این مجموعه برای دانش آموزان پسر دارای مدرسه متوسطه اول پسرانه تا بهترین آموزشگاه کنکور می باشد.

بهترین آموزشگاه کنکور پسرانه کرج با نام همای علم زیر نظر مجموعه هما مشغول فعالیت است و در تلاش است که با ارائه بهترین خدمات در زمینه کنکور موفقیت شما عزیزان را در آزمون سراسری تضمین کند.

در این بخش می خواهیم به معرفی آموزشگاه کنکور پسرانه همای علم بپردازیم.ویژگی های آن را نام برده و بررسی کنیم و درباره نقاط قوت آن صحبت کنیم.اگر تمایل به موفقیت هرچه بیشتر در کنکور دارید و می خواهید در بهترین آموزشگاه کنکور پسرانه کرج ثبت نام کنید با ادامه مطلب همراه ما باشید.

ویژگی های بهترین آموزشگاه کنکور پسرانه کرج “همای علم”

کنکور از جمله اتفاقات مهم زندگی اکثر افراد به شما می آید.چرا که با رشد روزافزون علم و دانش مشاغل مرتبط با آن ها نیز افزایش پیدا کرده و امروزه اکثر افراد در زمینه شغلی خود متخصص هستند و دارای تحصیلات دانشگاهی می باشند.به همین منظور موفقیت در کنکور دارای اهمیت زیادی می باشد چرا که آینده شغلی و تحصیلی افراد تا حد زیادی به آن بستگی دارد.این موضوع برای داوطلبان پسر که وظیفه تامین معاش خانواده را در آینده بر عهده دارند از اهمیت بیشتری برخوردار است و در دوره دوم متوسطه توجه زیادی به آن می شود.

ویژگی-های-بهترین-آموزشگاه-کنکور-پسرانه-کرج

نگرانی در پذیرفته شدن در آزمون سراسری نه تنها برای داوطلبان بلکه برای خانواده های آن ها نیز اهمیت زیادی دارد و هر ساله هزینه های هنگفتی برای آن خرج می شود.در این بین داوطلبان و خانواده ها در تلاشند تا بهترین آموزشگاه کنکور را بیابند و از آن برای گرفتن نتایج مطلوب استفاده کنند.

حال آموزشگاه همای علم به عنوان بهترین آموزشگاه کنکور پسرانه کرج دارای ویژگی هایی است که در این بخش به توضیح هر کدام از آن ها می پردازیم تا شما انتخاب بهتر و تصمیم گیری آسان تری داشته باشید.

اساتید با تجربه

وجود اساتید با تجربه و حرفه ای در آموزشگاه همای علم از ویژگی های بهترین آموزشگاه کنکور پسرانه کرج می باشد.تمامی اساتیدی که در این آموزشگاه فعالیت می کنند,خود از بهترین ها و موفق ترین ها در این زمینه بوده و اکنون نیز از قوی ترین های کنکور به شمار می آیند.این اساتید با انگیزه و کوشا با بهترین متد های آموزشی کلاس ها را برگزار می کنند و در کار خود بسیار جدی هستند.جدیت آن ها در کنار دلسوزی برای آینده دانش آموزان نتایج فوق العاده خوبی را برای داوطلبان خواهد داشت.

بهترین-اساتید-بهترین-آموزشگاه-کنکور-پسرانه-کرج

 

همیار

وجود همیار تحصیلی در آموزشگاه از اهمیت زیادی برخوردار است.همیار پشتیبانی درسی دانش آموزان را انجام می دهد.روند مطالعه درسی آن را بررسی می کند و برنامه ریزی درسی را برای آن ها با توجه به شرایط و توانایی های دانش آموزان انجام می دهد.نتایج آزمون های آن ها را بررسی کرده و طور کلی دانش آموزان را در راه رسیدن به موفقیت یاری می دهد.همیار تحصیلی در همای علم از دیگر ویژگی های بهترین آموزشگاه کنکور پسرانه کرج می باشد.

خدمات مشاوره

مشاوره در طول دوران تحصیلی اهمیت بسزایی در موفقیت دانش آموزان دارد.وجود مشاورانی دلسوز و زبده در بهترین آموزشگاه کنکور پسرانه کرج از ویژگی های بسیار مثبت و قابل توجه این آموزشگاه است.خدمات مشاوره در این آموزشگاه به صورت خصوصی و گروهی است و برای دانش آموزان خود آموزشگاه یعنی آن هایی که در کلاس ها شرکت کرده اند به صورت رایگان می باشد.خدمات مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان و خانواده هایشان به صورت متوالی در طول سال تحصیلی انجام می گیرد.

همیار-و-مشاوره-بهترین-آموزشگاه-کنکور-پسرانه-کرج

آزمون های آزمایشی

از دیگر ویژگی های بهترین آموزشگاه کنکور پسرانه کرج برگزاری آزمون های آزمایشی در طی بازه های زمانی مشخص است که در محیطی مناسب و توسط کادر آموزشی انجام می شود.این موضوع در میزان رشد درسی دانش آموز اهمیت زیادی دارد کمک زیادی به آمادگی دانش آموزان برای شرکت در آزمون سراسری می کند.به این شکل آن ها با شرایط آزمون سراسری و نمونه سوالات آن آشنا می شوند.

رتبه های زیر هزار

از دیگر ویژگی های بهترین آموزشگاه کنکور پسرانه کرج همای علم پرورش دادن رتبه های زیر هزار است.پرورش هزاران رتبه زیر هزار هر ساله در کارنامه این آموزشگاه ثبت می شود.داوطلبانی که در همای علم آموزش دیده و در کنکور شرکت کرده اند همه در بهترین دانشگاه های کشور پذیرفته شده و به اهداف خود رسیده اند.داشتن بسیاری از رتبه های زیر هزار در سال های متوالی نکته بسیار مهمی است که سابقه خوب آموزشگاه را نشان می دهد.

رتبه-های-زیر-هزار-در-بهترین-آموزشگاه-کنکور-پسرانه-کرج

سایر ویژگی های بهترین آموزشگاه کنکور پسرانه کرج

جلسات ماهانه اولیا

جلسات ماهانه اولیا به منظور آگاه کردن والدین از وضعیت درسی دانش آموزان انجام می شود.مشاوره با آن ها و آموزش رفتار های مناسب نیز از نکات این جلسه هاست.

اطلاع رسانی

از خدمات جانبی بهترین آموزشگاه کنکور پسرانه کرج اطلاع رسانی برگزاری کلاس ها در شبکه های مجازی و به صورت تماس تلفنی است که برای آرامش خاطر هرچه بیشتر اولیا و حضور دانش آموزان در کلاس ها انجام می شود.

ضمانت

ما در همای علم تضمین می دهیم که اگر دقیقا طبق برنامه ها و اصول آموزشگاه رفتار کنید به برنامه ریزی ها و کمک های مشاوران  و همیاران توجه کنید به هدف تان خواهید رسیدو جزو بهترین ها خواهید شد.

به طور کلی آموزشگاه کنکور پسرانه همای علم با بهترین برنامه ریزی و داشتن بهترین ویژگی ها می تواند مقصود شما در انتخاب بهترین آموزشگاه کنکور پسرانه کرج باشد و علاوه بر ارائه نتایج مطلوب و دلخواهتان رضایت شما را نیز کسب نماید.

همچنین می توانید با کلیک روی بهترین آموزشگاه کنکور کرج واحد دختران از خدمات مجموعه هما برای دانش آموزان دختر نیز استفاده کنید.