در این بخش با معرفی بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه کرج  در خدمت شما هستیم.مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما شامل بهترین مدارس در مقاطع مختلف در کرج بهترین آموزشگاه های تقویتی و کنکور است که خدمات این مجموعه برای تمامی دانش آموزان اعم از دختر و پسر قابل استفاده می باشد.به این دلیل که تمامی مدارس آموزشگاه ها در دو واحد پسرانه و دخترانه موجود می باشد.

اگر شما دانش آموز دختر کنکوری هستید یا والدینی هستید در خانه دانش آموز کنکوری دختر دارید با ادامه مطلب همراه ما باشید و همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آموزشگاه کنکور پسرانه کلیک کرده و به صفحه مربوطه آن بروید.

معرفی بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه کرج”هما”

از آنجایی که کنکور یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی اکثر افراد است,موفقیت در آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.به دلیل آن که در کشور ما بیشتر آینده ی شغلی و اجتماعی افراد به آن بستگی دارد.در واقع می توان گفت که بیشتر محصلین و حتی خانواده های آن ها به این موضوع اهمیت ویژه می دهند و شدیدا به آن امیدوارند.اگر اغراق نکنیم می توان گفت که تمامی خانواده های ایرانی هزینه های هنگفتی را صرف قبولی فرزندانشان در کنکور می کنند.

معرفی-بهترین-آموزشگاه-کنکور-کرج

در پی این حجم از توجه مردم به مسئله کنکور,موسسات و آموزشگاه های زیادی در سراسر کشور و به خصوص در کلان شهر ها به فعالیت در حوزه ی مشاوره کنکور,برگذاری آزمون های آزمایشی,تهیه و توزیع کتاب های تست,ایجاد همایش های مرتبط با هر درس و برگزاری کلاس های آموزشی برای آمادگی شرکت در کنکور می پردازند.

آموزشگاه کنکور دخترانه هما توانسته است در کنار بسیاری از آموزشگاه های کنکور در کرج به خوبی فعالیت کند و حسن نیت خود را در زمینه کنکور به اثبات برساند.زیرا علاوه بر ارائه خدمات ویژه و کاربردی به داوطلبان هزینه های منصفانه ای را از آن ها به عنوان شهریه دریافت می کند که در قیاس با بسیاری از آموزشگاه های کنکور کاملا منطقی است.

 

ویژگی های بهترین آموزشگاه کنکور کرج

به هر صورت هر آموزشگاهی که در زمینه کنکور فعالیت می کند ویژگی ها مخصوص به خود را دارد که این ویژگی ها درباره بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه کرج شامل موضوعات زیر می باشد:

وجود بهترین اساتید کنکور

وجود-بهترین-اساتید-در-بهترین آموزشگاه-کنکور-دخترانه-کرج

از جمله ویژگی هایی که بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه کرج دارد,استفاده از اساتید خوب و با تجربه است که بتوانند دانش و تجربه ی موفقیت خود را بدون کم و کاست در اختیار دانش آموزانشان قرار دهند.

اخلاق خوب و توانایی برقراری ارتباط با دانش آموزان از جمله ویژگی هایی است که اساتید هما دارا هستند.این اساتید با انگیزه,موفق و با تجربه هستند و باعث ایجاد شور و شوق در دانش آموزان می شوند و در گاهی موارد الگوی آن ها قرار می گیرند.تمامی مدرسین بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه کرج از بهترین اساتید کشوری کنکور هستند و شهرت محبوبیت زیادی در زمینه کنکور دارا می باشند.

همیار

در آموزشگاه هما هر دانش آموز یک همیار دارد که فعالیت های درسی او را بررسی کرده و برنامه هایش را چک می کند.همیار برنامه روزانه دانش آموز را به همراه خود او آنالیز کرده و ساعت های مطالعه دروس را به نسبت نیاز دانش آموز تغییر می دهد.به طور کلی او را در درست درس خواندن و گرفتن نتیجه مطلوب یاری می دهد.که این موضوع بسیار مهمی در سال کنکور می باشد.

همیار-مشاوره-تحصیلی-بهترین-آموزشگاه کنکور-دخترانه-کرج

مشاوره تحصیلی

مشاوره در طول دوران تحصیل از طرف مشاورانی با تجربه و دلسوز از موارد خیلی مهم است.مشاوران می توانند به بچه ها انگیزه داده,برای آن ها برنامه ریزی کنند,در هدف گذاری به آن ها کمک کنند و در یک کلام آن ها را در راه رسیدن به موفقیت پشتیبانی کنند.که این پشیتبانی بسیار سودمند خواهد بود.باید بدانید مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان خود آموزشگاه یعنی دانش آموزانی که در کلاس ها شرکت کرده اند به صورت رایگان می باشد که مزیت فوق العاده ای برای داوطلبان محسوب می شود.

بهترین اطلاع رسانی

اطلاع رسانی های برگزاری کلاس ها یا عدم برگزاری آن ها کلاس های فوق العاده و سایر رویداد های خارج از چارت برنامه ریزی شده به طور کامل به اولیا انجام می شود.که این اطلاع رسانی هم از طریق تماس تلفنی و هم شبکه های اجتماعی انجام می گیرد.همچنین بررسی های افت و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان در اختیار خانواده های آن ها قرار می گیرد و در صورت وجود هر مشکلی دانش آموز به همراه والدینش مشاوره خواهند شد.

آزمون های آزمایشی

آزمون-های-آزمایشی-بهترین-آموزشگاه-کنکور-دخترانه-کرج

از دیگر ویژگی های  بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه کرج “هما” برگزاری آزمون های آزمایشی در طی بازه های زمانی مشخص است که در محیطی مناسب و توسط کادر آموزشی انجام می شود.این موضوع در میزان رشد درسی دانش آموز اهمیت زیادی دارد.نتایج این آزمون به دقت بررسی شده و نقاط و قوت دانش آموزان مشخص می شود.سپس برنامه ی درسی مناسب شرایط هر دانش آموز در اختیار او قرار می گیرد.

رتبه های زیر هزار

 

از جمله افتخارات و دستاورد های  بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه کرج  پرورش رتبه های زیر هزار است.همه ساله آموزشگاه بسیاری از رتبه های زیر هزار کنکور سراسری را تحویل اجتماع می دهد.بسیاری از پذیرفته شدگان بهترین دانشگاه های کشور دانش آموزان هما بوده اند که توانسته اند هم برای خود و خانواده هایشان و هم برای آموزشگاه افتخار کسب کنند.

رتبه-های-زیر-هزار-بهترین-آموزشگاه-کنکور-دخترانه-کرج

به طور کلی بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه کرج بتواند این قول را به شما می دهد که اگر دقیقا طبق برنامه ها و اصول آموزشگاه عمل کنید موفقیت تان تا حدود زیادی تضمین شود.هدف ما جلب اعتماد شماست و تمامی خدمات ما در راستای رساندن شما عزیزان به اهدافتان می باشد.

برای داوطلبان کنکور ۹۸ اخبار جدید راجع شرایط کنکور این سال منتشر شده است.برای مطالعه این خبر روی تصمیم گیری برای کنکور ۹۸ کلیک کنید.