اردو مشهد مقدس دبیرستان تفضل

با خبری دیگر با عنوان اردوی مشهد مقدس دبیرستان تفضل از خبر های مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما در خدمت شما هستیم.با نزدیک شدن به پایان سال و رسیدن بهار مجموعه هما در واحد پسرانه دوره دوم تصمیم به برگزاری اردویی زیارتی و تفریحی مشهد مقدس برای دانش آموزان گرفت.این سفر با هماهنگی مسئولین مدرسه رضایت کامل اولیا در هفته دوم اسفند ماه انجام گرفت.در ادامه این مطلب با بیان جزئیاتد اردوی مشهد مقدس دبیرستان تفضل و نمایش عکس های اردو با شما همراه هستیم.

اردوی مشهد مقدس دبیرستان تفضل

اردوی مشهد مقدس دبیرستان تفضل برای ایجاد یک خاطره خوب  و به یاد ماندنی پیش از آغاز سال جدید انجام گرفت و در آن برای رفاه و لذت بردن هرچه بیشتر دانش آموزان تلاش شدبه همین منظور برای رفت و برگشت سفر از قطار استفاده شد.فیبم ها و عکس های لحظه ای از این سفر به صورت مداوم در کانال مدرسه قرار می گرفت تا والدین از جریان سفر و شرایط فرزندانشان در طول سفر مطلع باشند.

ساعت ورود دانش آموزان به شهر مقدس مشهد ساعت  ۵صبح بود و هتل محل اقامت آن ها از قبل رزرو شده بود.در این قسمت می توانید نحوه اسکان دانش آموزان در اردوی مشهد مقدس دبیرستان تفضل را مشاهده کنید.

در طول این اردوی زیارتی و سیاحتی دانش آموزان حتی تولد یکی از همکلاسی هایشان را جشن گرفتند و ساعات و اوقات خوشی را رقم زدند به این شکل لذت سفر دو چندان شد.

پس از استراحت دانش آموزان کادر آموزشی همراه اردو برنامه تفریحی طرقبه و تلکابین را برای دانش آموزان راه اندازی کردند که در فیلم های اردو مشهد مقدس دبیرستان تفضل در آپارات می توانید این فیلم ها را مشاهده کنید.

اردو مشهد مقدس دبیرستان تفضل برای دانش آموزان بار معنوی بسیار خوبی داشت و علاوه بر آن جنبه تفریحی آن نیز برای آن ها بسیار مفید بود چون علاوه بر ساختن یک خاطره جذاب روحیه آن ها نیز تازه شد و برای ادامه سال تحصیلی آماده شدند.برگزاری این قبیل برنامه ها برای دانش آموزان لازم و ضروری است و هر مدرسه ای باید این فعالیت ها را در برنامه خود قرار دهد.

 

بخش زیارتی این اردو از حال و هوای بسیار خوبی برخوردار بود و در بدو ورود به حرم مدح خوانی توسط یکی از مسئولین صورت گرفت.عکس و فیلم هایی که در این سفر از دانش آموزان عزیز گرفته شد برای مشاهده و اطلاع رسانی به والدین آن ها در کانال تلگرامی دبیرستان تفضل قرار گرفت و همچنین به عنوان یادگاری برای آن ها ثبت شد.البته تمامی این عکس ها و فیلم ها توسط دانش آموز عزیز دانیال احمدی در طول سفر گرفته شد.با تشکر از ایشان.

مجموعه هما

به طور کلی اردوی مشهد مقدس دبیرستان تفضل یکی از هزاران فعالیت این مجموعه برای دانش آموزان است.اردو های آموزشی و تفریحی هما در همه مقاطع ابتدایی،دوره اول متوسطه و دوره دوم در واحد های دخترانه و پسرانه به صورت مداوم برقرار است.این مجموعه با تلاش فراوان و با در نظر گرفتن شرایط دانش آموزان و خانواده ها سعی در ارائه بهترین خدمات آموزشی و پرورشی به آن ها دارد.

به هر حال اگر به دانبال بهترین مدارس دخترانه یا پسرانه و یا بهترین آموزشگاه کنکور و یا تقویتی در کرج می گردید پیشنهاد می شود حتی برای یکبار به مجموعه هما مراجعه کنید تا از نزدیک با فعالیت های مجموعه آشنا شوید.

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید