آموزش آنلاین چیست؟

آموزش آنلاین

از آنجا که تکنولوژی های جدید جایگاه خاصی را در بین افراد پیدا می کنند، امروزه بدون استفاده از این لوازم مدرن مثل گوشی تلفن همراه، کامپیوترها و اینترنت زندگی بسیار سخت و حتی غیر ممکن است. در دنیای مدرن امروز اینترنت یک مخزن اطلاعات قوی و در دسترسی است که آموزش آنلاین را برای عموم افراد بسیار راحت کرده است. آموزش آنلاین توسط اینترنت به راحتی قابل اجراست. یکی از بهترین نمونه های آموزش، آموزش آنلاین به صورت مجازی است که دانش آموز و معلم از راه دور در دو محیط متفاوت فیزیکی با ایجاد یک محیط مشترک مجازی به تعلیم می پردازند.

آموزشگاه  مجازی موقعیت فیزیکی خاصی ندارد و با برنامه های مخصوص کامپیوتری درست می شوند. ممکن است طبق شرایط خاص دوره های کوتاهی برگزار شود یا اینکه دوره ی طولانی مثل سال تحصیلی طی شود. آموزش مجازی دوره هایی است که به صورت آنلاین و آفلاین طی می شود. در یک دانشگاه مجازی رشته های تحصیلی طی دوره ی بلند مدت آموزش مجازی مطالعه و برگزار می شود.

آموزش آنلاین مزایایی دارد که بهتر است  این مزایا را بازگو کنیم: از گزینه های مناسب این نوع آموزش وجود صدا، تصویر، صفحات وب، گرافیک و … است که همه ی موارد توسط مرورگر اینترنت در دسترس اند. در این روش تدریس امکان ارائه محتوای دوره ای و جلسات بازخورد آزمون ها و آزمایش ها فراهم است.

برای آموزش آنلاین باید حتما دسترسی به رایانه و اینترنت پر سرعت باشد. این نوع آموزش در هر زمان و مکانی قابل اجرا است. آموزش آنلاین با تصویر به هدف دیده شدن و حضور شاگردان و ایجاد زمینه ای برای درک حس افراد در حین یادگیری صورت گرفته است.

می توان گفت که آموزش مجازی یادگیری کاملا برنامه ریزی شده می باشد که تعلیم و یادگیری در دو محیط فیزیکی کاملا جدا صورت می پذیرد اگر آموزش آنلاین باشد حتما در ساعت مشخصی دو طرف یعنی مدرس و دانش آموز همزمان در کلاس مجازی حضور داشته باشند. امروزه بسیاری از آموزشگاه های کنکور به صورت آنلاین کلاس های خود را برگزار می کنند. آموزشگاه کنکور هما قصد دارد در بالا بردن سطح علمی هنرجویان و کنکوریان خود سهیم باشد و هنرجو را در رساندن به اهداف والای خود یاری کند.

آموزش مجازی

از ویژگی های برتر آموزشگاه کنکور هما در کرج:

ارائه برنامه ای مناسب و اصلی جهت مطالعه که این برنامه تدوین شده توسط استاد هر درسی تهیه و تنظیم می شود.

ایجاد یک دوره ی جامع برای تمامی مباحث کنکور مانند نکات مهم مطالب، فرمول ها، مطالب حفظی و محاسباتی.

داشتن تجربه ی بسیار موفق با دبیران و اساتید حرفه ای و نیز بهره گیری از تجارب آنان در زمینه ی تدریس.

داشتن آشنایی با دیدگاه این اساتید و متخصصین.

با استفاده ی بهینه و کارآمد از آموخته ها در صرف زمان و فرصت ها صرفه جویی می شود.

با برگزاری کلاس های مجازی و آنلاین که به صورت هدفمند برگزار می شود موجب سبقت گرفتن اعضای آموزشگاه کنکور هما نسبت به سایر شرکت کنندگان کنکور می شوند و این کلاس ها بسیار برنامه ریزی شده برگزار می شوند.

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید