• به وب سایت مجموعه مدارس و آموزشگاه های همیار محصلین ایرانیان هما خوش آمدید.

گالری مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما (همیار محصلین ایرانیان)

مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما در کرج به عنوان بهترین مجموعه مدارس کرج شناخته می شوند که فعالیت های ویژه ای را در زمینه های مختلف آموزشی انجام می دهد.مجموعه مدارس و آموزشگاه هما دارای دو شعبه دخترانه و پسرانه بوده و در مقاطع دبستان,متوسطه اول,متوسطه دوم,آمادگی کنکور,تقویتی و مشاوره تحصیلی فعالیت می کند.

در این بخش با نمایش عکس های متفاوت و با کیفیتی از بخش ها و فعالیت های پایه های مختلف مجموعه مدارس و آموزشگاه همیار محلین ایرانیان هما در خدمت شما هستیم.

فضای داخلی مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما

مجموعه-بهترین-مدارس-و-آموزشگاه-کنکور-کرج-هما

در تصویر بالا بخشی از فضای داخلی مدارس و آموزشگاه های هما را مشاهده می کنید.محیط داخلی این مجموعه کاملا آموزشی و اداری بوده و امکانات رفاهی مورد نیاز را برای شما و عزیزانتان فراهم کرده است.محیط داخلی مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما کاملا طبق قوانین واصول محیط های آموزشی جمهوری اسلامی ایجاد شده است و زیر نظر وزارت آموزش و پرورش فعالیت می کند.

تعدادی از برترین های مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما

از افتخارات مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما پرورش دانش آموزان برتر و با استعداد است که نتایج فوق العاده ای در این مجموعه کسب کرده اند.در تصویر بالا مجموعه ای از بهترین دانش آموزان دختر مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما  در پایه های مختلف هفتم,هشتم,نهم,یازدهم و … را مشاهده می کنید که معدل تمامی آن ها از بهترین معدل ها در دوره اول و دوم متوسطه می باشد.همانطور که می دانید سوابق تحصیلی دوره متوسطه و معدل این دوره تاثیر بسیار بالایی در پذیرش کنکور دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر از تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور روی مقاله تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور کلیک کنید.

برترین دانش آموزان پسر دوره اول و دوم متوسطه

برترین-دانش-آموزان-بهترین-مدرسه-دوره-دوم-متوسطه-کرج

همانطور که گفته شد مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما دارای مدارس پسرانه نیز می باشد که در تمامی مقاطع فعالیت می کنند.همانند شعبات دخترانه,شعبه پسرانه نیز توانسته است که برترین دانش آموزان را بهترین سطح درسی پرورش داده و سبب موفقیت هرچه بیشتر دانش آموزان و رضایت خانواده هایشان شود.

سالن مشاوره مجموعه هما

 

 

سالن-مشاوره-بهترین-آموزشگاه-کنکور-کرج

مجموعه هما علاوه بر دارا بودن دپارتمان پایه و کنکور دارای خدمات مشاوره نیز می باشد که خدمات مشاوره ای با بهره گیری از بهترین و خبره ترین مشاوران برای دانش آموزان و والدین انجام می شود.در این عکس نمایی از سالن مشاوره را مشاهده می کنید.

همایش های آموزشی

همایش-های-بهترین-آموزشگاه-کنکور-کرج

از ویژگی های مهم مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما برگزاری همایش هایی است که با حضور دانش آموزان و حتی به همراه اولیاشان توسط بهترین اساتید انجام می گیرد.این همایش های بسیار مثمر ثمر بوده و فایده زیادی برای جمع بندی دروس دارد و نکات مهمی در آن ها به دانش آموزان آموزش داده می شود.در این می توانید نمایی از یکی از این همایش ها را ببینید.

برگزاری کلاس شیمی مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما

کلاس-شیمی-بهترین-آموزشگاه-کنکور-پسرانه-کرج

این عکس مربوط به کلاس شیمی کنکوز سال ۹۵-۹۶ است که در مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما برای دانش آموزان پسر برگزار شده بود.این کلاس ها در حال حاضر نیز به صورت تقویتی پایه و تقویتی کنکور هم برای دانش آموزان دختر و هم دانش آموزان پسر در مجموعه مدارس و آموزشگاه ها هما در حال برگزاری است.

امید است که با به نمایش گذاشتن گالری مجموعه هما توانسته باشیم گوشه ای از فعالیت ها و برنامه های این مجموعه را به شما نشان داده باشیم و بتوانیم اعتماد شما را جهت ثبت نام  در مجموعه هما کرج جلب کنیم.