مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما دارای مجموعه ای از مدارس ابتدایی,دوره اول متوسطه و دوره دوم متوسطه در واحد دخترانه و پسرانه و می باشد که از پر کار ترین بخش های این مجموعه فرهنگی و آموزشی دبستان غیر دولتی گل های هما یا همان آدینه سابق است.معلمین هر پایه در این مدرسه ابتدایی دخترانه فعالیت های زیادی را برای دانش آموزان او به همراه آن ها به طور روزانه انجام می دهند تا آن ها بتوانند نکات آموزشی و درسی را به خوبی بیاموزند.می توان گفت که معلمین گل های هما در پایه اول می کوشند تا با بهترین و جذاب ترین روش ها نکات درسی و آموزشی را به دانش آموزان بیاموزند.نمونه های مختلفی از این فعالیت ها در این مطلب با عنوان فعالیت های روزانه در پایه اول بهترین دبستان دخترانه در کرج به همراه عکس آن ها برای مطالعه و مشاهده بیشتر شما عزیزان آماده شده است.با ادامه مطلب با ما همراه باشید.

پایه اول بهترین دبستان دخترانه در کرج

همانطور که همه شما می دانید،پایه اول دبستان به دلیل اینکه شروع یادگیری و آموزش در کودکان است از اهمیت زیادی برخوردار است.فعالیت ها،فضای کلاس ها،معلمین و نوع برخورد آن ها باید با دانش آموزان سال اولی به گونه ای باشد که در آن ها علاقه و  رغبت به مدرسه و درس خواندن پیدا کنند.

آموزش مهارت های زندگی با نمایش-پایه اول بهترین دبستان دخترانه در کرج

در واقع پایه اول قدم اول کودکان در زمینه تحصیل و آموزش است که این قدم باید محکم و با علاقه و شور و اشتیاق شکل بگیرد.وقتی کودکان برای اولین بار وارد محیط مدرسه شده و از خانواده هایشان برای ساعاتی از روز جدا می شوند و در محیط مدرسه قرار می گیرند نگرانی های بسیاری برای خانواده ها به وجود می آید.اما راه حل این نگرانی ها و دغدغه ها چیست؟

فعالیت ها در پایه اول بهترین دبستان دخترانه کرج

تنها راه حل این که با خیال آسوده کودک خود را به مدرسه بفرستید این است که مدرسه مناسبی را برای او انتخاب کنید.مدرسه ای که میزان رضایت بسیاری از والدین را در سال های گذشته جلب کرده است.مدرسه ای که از بهترین روش ها و متد های آموزشی و مطابق با سن دانش آموزان برای تدریس آن ها استفاده کند.مدرسه ای که کادر آموزشی و معلمین آن دلسوز و مهربان بوده و سعی در آموزش و پرورش بهتر دانش آموزان داشته باشد.

فعالیت ها در پایه اول بهترین دبستان دخترانه کرج

پیشنهاد ما به شما مدرسه ابتدایی گل های هماست که تمام این ویژگی ها را دارا می باشد و توانسته است رضایت خانواده های زیادی را در طول سال های متوالی جلب کند.نمونه هایی از شیوه تدریس در پایه اول بهترین دبستان دخترانه در کرج گل های هما را در ادامه این قسمت برای شما بازگو خواهیم کرد.

فعالیت ها در پایه اول بهترین دبستان دخترانه کرج

حتی شما می توانید ویدئو های این دبستان که به عنوان بهترین مدرسه ابتدایی دخترانه کرج شناخته شده و از شبکه های تلویزیونی پخش شده است را در صفحه ویدئو های مجموعه هما مشاهده کنید و خودتان از نزدیک با محیط آموزشی این مدرسه آشنا شوید.

فعالیت های پایه اول بهترین دبستان دخترانه در کرج

بچه ها در پایه اول بهترین دبستان دخترانه در کرج؛گل های هما چه می کنند؟

چه مهارت ها و نکاتی به آن ها آموزش داده می شود؟

تمرین ها و کار های دستی

نمایشگاه دستاورد های دانش آموزان پایه اول دبستان گل های هما را در عکس زیر مشاهده می کنید.

نمایشگاه دستاورد های پایه اول بهترین دبستان دخترانه کرج

 

از جمله فعالیت های پایه اول بهترین دبستان دخترانه در کرج ساخت کاردستی با سنگ است که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

ساخت-کاردستی-با-استفاده-از-سنگ پایه اول بهترین دبستان دخترانه در کرج

 

تمرین و تدریس اعداد ۱۱ الی ۱۹ با استفاده از نی

تمرین اعداد در پایه اول بهترین دبستان دخترانه در کرج

از دیگر فعالیت های جالب توجه انجام شده پایه اول بهترین دبستان دخترانه در کرج گل های هما آموزش مهارت های زندگی به آنان با استفاده از نمایش است تا یادگیری برای آن ها جالب بوده و با بازی در نقش های مختلف بتوانند احساسان جدیدی را درک نمایند.

آموزش مهارت های زندگی با نمایش-پایه اول بهترین دبستان دخترانه در کرج

برگزاری زنگ قصه گویی برای دانش آموزان و املای گروهی برای یادگیری بهتر دانش آموزان

فعالیت ها در پایه اول بهترین دبستان دخترانه کرج

آموزش تقارن

فعالیت ها در پایه اول بهترین دبستان دخترانه کرج

تمرین روان خوانی در حیاط مدرسه و تمرین عدد نویسی توسط همه ی دانش آموزان

تمرین روخوانی و اعداد اول در پایه اول دبستان گل هی هما

اردو ها

از فعالیت های دیگری که برای دانش آموزان تمام مقاطع مجموعه مدارس هما همچنین برای پایه اول دبستان گل های هما برگزار شد اردوی تفریحی سیرک ایران پرتغال بود  که برای دانش آموزان بسیار هیجان انگیز و جالب توجه بود.

اردو سیرک در پایه اول دبستان گل های هما

جشن ها و جشنواره ها

برگزاری جشنواره سالاد و میوه برای آشنایی بیشتر دانش آموزان پایه اول بهترین دبستان دخترانه کرج با سالاد و میوه و خواص آن ها.این جشنواره برای دانش آموزانی که علاقه ای به خوردن میوه و سالاد ندارند بسیار سودمند است چرا که در آن با خاصیت میوه ها آشنا شده و با نگاه کردن به دوستانشان به خوردن میوه و سالاد ترغیب می شوند.این دست جشن ها و جشنواره ها برای بهبود سلامتی و روش تغذیه دانش آموزان انجام می شود تا آن ها علاوه بر آموختن نکات و مطالب جدید از نظر سلامتی و تغذیه نیز بهبود یابند.

جشنواره سالاد و میوه در پایه اول بهترین دبستان دخترانه کرج

برگزاری جشن انقلاب اسلامی در پایه اول بهترین دبستان دخترانه کرج گل های هما.به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی برای بزرگداشت این حماسه ملی در تمامی مداری جشن برگزار می شود مجموعه مدارس هما نیز در تمامی مدارس تحت پوشش خود به برگزاری جشن برای دانش آموزان اقدام می کند. در این جشن ها از دانش آموزان پذیرایی می شود آن ها به انجام فعالیت های پرورشی مثل سرود خوانی و درست کردن کاردستی می پردازند.

جشن انقلاب در پایه اول بهترین دبستان دخترانه کرج

برگزاری مسابقات

از دیگر فعالیت هایی که در پایه اول دبستان گل های هما انجام میگیرد،برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری برای دانش آموزان و اهدای جوایز به برندگان این مسابقات برای ایجاد فضای رقابتی و ترغیب دانش آموزان به شکوفا سازی استعداد هایشان است.از جمله این مسابقات،مسابقه نقاشی ورزشی بود که به برترین های آن جوایزی برای تشویق بیشتر دانش آموزان اهدا شد.

جوایز نقاشی ورزشی در پایه اول بهترین دبستان دخترانه کرج

زنگ شیر

زگ شیر نیز از جمله زنگ هایی است که برای رشد و بهبود روش تغذیه دانش آموزان پایه اول که در سن رشد هستند ایجاد شده استواز آنجایی که بیشتر بچه ها با خوردن شیر رابطه خوبی ندارند با برگزاری زنگ شیر در مدرسه آن ها ترغیب به خوردن شیر می شوند.زیرا با قرار گرفتن در جمع دوستان و همسالانشان و یا حتی تقلید از یکدیگر به خوردن شیر راضی به نوشیدن شیر می شوند و این موضوع در آن ها به عادت تبدیل می شود.از طرفی در مورد فواید آن برای سلامتی نیز اطلاعاتی به دست آوردند.

زنگ شیر در بهترین دبستان دخترانه کرج